loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Agionissi Resort

Слободни Соби

amonseus 4

Семејна соба (за соба)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
2

Поглед кон градина

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Еднокреветна Соба

Максимум Возрасни:
1
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
d3b3799d6611d677944f5f86a500beb3_XL

Двокреветна Соба

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
2

Поглед кон Море

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Agionissi Resort ****

Амоулани ,Халкидики ,Грција

 

Хотелот се наоѓа на островот Амуљани. Располага со 69 соби во бунгалови, со балкони со поглед кон морето, сите опремени со музика, клима уред, имаат поглед кон море, мини бар, бања, Сателитска ТВ, сеф, интернет пристап, фен.

Хотелот располага со: А-ла-кард ресторан, Бар, Бар крај базенот, Бар на плажата, продавница за сувенири, СПА Центар, Интернет агол, тениски терени, терени за фудбал, базен, детски базен и игралиште, спортови на вода..

Цените во табелата подолу се во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност (1 eвро = 62 денари).

Agionissi resot

Бебе и Прво Дете А -100%

Возраст: Бебе 0- 1.99 години / Дете A 2- 13.99 години

Доплата за Полн Пансион: возрасен +18 евра на ден

25% попуст за резервации направени до 31/1/18 за сите престои само на основната цена

20% попуст за резервации направени до 28/2/18 за сите престои само на основната цена

10% попуст за резервации направени до 30/4/18 за сите престои само на основната цена

1 ноќ се наплаќа за откажување направено 13- 2 дена пред пристигнување за сите периоди.

3 ноќи се наплаќаат за откажување направено 1 ден пред пристигнување за сите периоди

No Shows и рано заминување за наплаќаат со целосната сума.

A/C бесплатно

Internet wi-fi со доплата во хотелот.

Сеф во соба, бесплатно.

Доручекот е врз база на шведска маса, вечерата се сервира со мени од 5 избори.
Лежалки & чадори бесплатно.

Секој нов данок (данок за престој или слично) кој може да стапи на сила од Јануари 2018 година ќе се плаќа по пристигнување во хотелот директно од клиентот и нема да биде апсорбиран од хотелиерот.


PR – per room (за соба)

PP – per person (за лице)

HB – полупансион

FB – полн пансион

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Agionissi Resort

Guest Reviews (0 reviews)

L125081

Agionissi Resort Халкидики - Атос, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo