loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Alonia Studios

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

АЛОНИА се лоцирани на 150 м. од плажата, продавниците, таверни. Располага со студија и мезонети. Сите се опремени со бања, балкон, ТВ, клима уред, фен, сеф и интернет. Кујните се комплетно опремени.

 

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

 

ALONIA STUDIOS – MAISONETTES, Tolo
Сместување Услуга 01/01 – 31/03 01/04 – 15/05 16/05 – 30/06 01/07 – 31/07 01/08 – 31/08
01/10 – 31/10

 

 01/09-30/09

 

Студио за 2 лица наем 35 € 40 € 45 € 50 € 55 €
Студио за 3 лица наем 40 € 46 € 50 € 55 € 62 €
Студио за 4 лица наем 45 € 52 € 54 € 60 € 66 €
Мезонета за 2-4 лица наем 50 € 55 € 60 € 65 € 70 €

цените се дадени за минимум 7 ноќи престој

за престој во период 01/04-30/06 и 01/09 – 31/10 за престој 7 ноќевања, една ноќ БЕСПЛАТНО

за престој во период 01/07 – 31/07 за престој 10 ноќевања, една ноќ БЕСПЛАТНО

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Alonia Studios

Guest Reviews (0 reviews)

54339233

Alonia Studios Пелопонез, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo