loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Aurora Hotel

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

Untitled1 Untitled2

A/C со доплата во хотелот.
Internet wi fi (во сите простории) бесплатно.
Сеф (на рецепција) бесплатно.
Детско креветче, за деца до 3 години (на барање) бесплатно.
Доручекот е врз база на шведска маса и вечерата е со фиксно мени.
Лежалки & чадори на плажа – бесплатно.

 

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Aurora Hotel

Guest Reviews (0 reviews)

74206678

Aurora Hotel Крф, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo