loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Creta Residence Hotel

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

 

Untitled

Возраст: Бебе 0 -2.99 години / Дете A 3- 11.99 години
50% наплата за откажување направено 20 – 15 дена пред пристигнување, за сите периоди.

100% наплата за откажувања направени 14 дена пред пристигнување, за Non Shows, и за рано заминување – за сите престои.
Доручекот е врз база на шведска маса.
A/C бесплатно
Wi-Fi is бесплатно
Сеф на рецепција – бесплатно
Детско креветче, на барање: бесплатно

 

 

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Creta Residence Hotel

Guest Reviews (0 reviews)

7f6b5a760f0fbab6da318275187d7ea2b9b2ab96-fil17953

Creta Residence Hotel Крит, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo