loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Filoxenia Lux

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

FILOXENIA LUX

Полихроно ,Касандра ,Грција

Апартманите се лоцирани на 200 метри од морето. Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна, располагаат и со клима уред  и телевизор.

Вид на апартман Мај

 

Јуни

 

Јули

 

Август

01-15

Август

16 – 31

Септември
Четирикреветни

Апартмани

38 43 53 63 53 43
Шестокреветни апартмани 48 58 73 83 € 80 58 €

Апартманите се лоцирани на 200 м од морето. Сите имаат комплетно опремена кујна, располагаат и со клима уред  и телевизор.Цените се дадени во ЕВРА, плаќање во денарска противвредност за наем на апартман на ден.

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Filoxenia Lux

Guest Reviews (0 reviews)

1

Filoxenia Lux Халкидики - Касандра, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo