loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Grand Blue , Evia

Слободни Соби

dolphin-beach4

Двокреветна соба

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
2
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
gran Blue Evia 3

Еднокреветна соба

Максимум Возрасни:
1
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Grand Blue***

Еретриа,Евиа, Грција

Со директен пристап до песочна плажа, Grand Blue е опремен со голем отворен базен.Спортски објекти вклучуваат 2  тениски игралишта, и мини голф терен.Бесплатен Wi-Fi  во текот на престојот.

Климатизирани простории во Grand Blue како и  приватен балкон и се опремени со ТВ и бања. Сите соби имаат поглед на море, базен или Градина.

Оброците се служат во главниот ресторан во традиционален стил.Грчки специјалитети се служат во Таласа таверната која се наоѓа покрај самата плажа.

Grand Blue Хотелот има одбојкарско игралиште на плажа и кошаркарски терени.Спортови на вода се достапни на самата плажата, додека пешачење и велосипедски екскурзии се организираат секоја недела.

Grand Blue Хотелот е на само 2 км од Eretria,одалечен  е 2 часа возење од меѓународниот аеродром Елефтериос Венизелос. Рент а кар е обезбедена преку рецепција, и бесплатен паркинг  на располагање .

 

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

 

вид на соба/ за лице ПП min pax max pax 01-30/06 01/07-31/08/17
01-30/09
во 1/2 соба(*sv со доплата) 2 3 35 42
во GRAND BLUE Семејна 2 4 (2 adl max) 35 42
во MAISSONETE 4 6 (4 adl min) 37 44
во SUITE 2 4 (2adl max) 57.5 72.5
ДОПЛАТИ
3то лице над 12 г. 21 26
Доплата за еднокреветна соба 21 26
1во дете 0-12 г. бесплатно бесплатно
2ро дете 0-3 г. во кревет со возрасен бесплатно бесплатно
2ро дете  0-12 г. 15 18
*SV доплата за соба/ за ноќ главна зграда 2&3 спрат 9 13
ALL Inclusive доплата за возрасен 16 18
ALL Inclusive доплата за дете 3-12 г. 11 13
Главна зграда : двокреветна garden view , Grand Blue Семејна , двокреветна  sea view, suite
Бунгалови: двокреветна garden  view, Grand Blue Семејна, maisonette
Сите оброци се служат на шведска маса и вклучуваат бокал вино (црвено и бело) – самопослужување
 EARLY BOOKING. за резервации до 15/02/17   15% попуст. 50% плаќање до 24/02/17. не се рефундира.
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Grand Blue , Evia

Guest Reviews (0 reviews)

gran Blue Evia 1

Grand Blue , Evia Евиа, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo