loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Hotel BARBUNA***

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотелот Барбуна е сместен на само неколку чекори од плажата во Толо, во подножјето на планината Барбуна од каде потекнува и името на хотелот. Тивок, традиционален и семеен хотел има вкупно 12 соби.

 

Собите се комфорни опремени со клима уред, ТВ, сопствена бања и фрижидер. Секоја соба има и сопствен балкон.

 

Хотелот располага со ресторан за појадок, веранда, интернет, бар, сателитска ТВ во лоби.

 

 

Хотел БАРБУНА ***   /www.barbouna.gr/

Сместување/

Ноќевање

15.04 – 30.06

01.09 -31.10

Ниска

01.07 – 31.07

 

Средна

01.08 – 31.08

 

Висока

Двокреветна соба 45 eur        50 eur   55 eur
Студио за 2 лица 50 eur 55 eur 60 eur

 

 

 

Цените се дадени за соба, на ден, на база ноќевање во двокреветна соба или наем на студио .

 

За Ниска и средна сезона за престој 7 ноќи, се плаќа за 6 ноќевања.

 

Попуст за деца:

  • Дете 0-6 г. (во соба со 2 возрасни) – бесплатно
  • Дете 6-14 г. (во соба со 2 возрасни) – 50% .

 

Цените важат за минимум 5 дена престој.

 

Плаќање во денарска противвредност.

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Hotel BARBUNA***

Guest Reviews (0 reviews)

33436122

Hotel BARBUNA*** Пелопонез, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo