loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Hotel Tolo

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотелот Толо се наоѓа на самиот брег, на плажата во Толо. Собите во  хотелот се комфорни сo сопствена бања TWC, air-condition, телефонска линија, ТВ со сателитска програма и повеќето соби имаат прекрасен поглед кон морето и околните острови. Појадокот е на база шведска маса и за вечера САЛАД БАР – шведска маса.

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

 

 

HOTEL TOLO 3*, TOLO
Сместување-ноќевање со појадок Услуга 01/04-30/06

01/09-31/10

01/07-10/08

21/08-31/08

11/08-20/08
 Период А Период В  Период С
Еднокреветна соба НП 52 € 57 € 64 €
за лице во двокреветна соба НП 31 € 33 € 36 €
за лице во трокреветна соба НП 28 € 30 € 32 €

 

HOTEL TOLO 3*, TOLO
Сместување-полупансион Услуга 01/04-30/06

01/09-31/10

01/07-10/08

21/08-31/08

11/08-20/08
 Период А Период В  Период С
Еднокреветна соба ПП 62 € 67 € 74 €
за лице во двокреветна соба ПП 41 € 43 € 46 €
за лице во трокреветна соба ПП 38 € 40 € 42 €

 

дете 0-6 г – бесплатно,  6-14 г. – 50% од цената за двокреветна соба

Цените важат за минимум 7 ноќи престој

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Hotel Tolo

Guest Reviews (0 reviews)

hoteltolo (1)

Hotel Tolo Пелопонез, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo