loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Hotel Tolon Holidays

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотелот Толон Холидејс е нов хотел во ланецот на СКАЛИДИС хотели. Отворен е во Јуни 2001 и ги нуди познатите услуги во нова луксузна атмосфера, комфорно лоби, интернет агол, оригинално дизајниран базен со бар. Сите 36 соби се опремени со вкусно избран мебел, ТВ, air condition, фрижидер, мини бар и комплетно опремена бања Видикот кој го има од балконите кон песочната плажа, околните островчиња со малите црквички, базенот и прекрасната градина, ја комплетираат романтичната атмосфера.

 

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. 

 

HOTEL TOLON HOLIDAYS 4*, Tolo
Сместување-ноќевање со појадок Услуга 01/04-30/06 01/07-10/08 11/08-20/08
 01/09-31/10 21/08-31/08
Еднокреветна соба НП 54 € 60 € 67 €
за лице во двокреветна соба НП 32 € 35 € 39 €
за лице во трокреветна соба НП 29 € 32 € 35 €

 

HOTEL TOLON HOLIDAYS 4*, Tolo
Сместување-полупансион Услуга 01/04-30/06 01/07-10/08 11/08-20/08
 01/09-31/10 21/08-31/08
Еднокреветна соба ПП 65 € 71 € 78 €
за лице во двокреветна соба ПП 43 € 46 € 50 €
за лице во трокреветна соба ПП 40 € 43 € 46 €

 

 

дете 0-6 г – бесплатно,  6-14 г. – 50% од цената за двокреветна соба

Цените важат за минимум 7 ноќи престој

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Hotel Tolon Holidays

Guest Reviews (0 reviews)

4682591

Hotel Tolon Holidays Пелопонез, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo