loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Lily Ann Village

Слободни Соби

Lily Ann Village2

Фамилијарна соба

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
Lily Ann Village1

Двокреветна соба

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Lily Ann Village ***

Никити, Ситонија, Халкидики

Хотелот располага со: скара/простор за излети, менувачница, Доктор (на повик), градина, интернет (Wireless), лоби, паркинг, ресторан, трансфер, услуга на будење
Деца: детски базен, високи столчиња
Забава: кафич, Снек Бар, ТВ соба
Собите се опремени со: балкон, фрижидер, сателитска ТВ, бања, телефон
Спорт: изнајмување на велосипеди, шах, базен (надворешен), пинг понг

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност ( 1 евро =62 денари).

Lily ann village

Трето лице -30%

Бебе -100%, Прво дете А -100%, Второ дете А -50%

Старосни групи: Бебе 0-2год. / Дете A 2-11,99год

20% попуст за резервации направени до 31/3/18 за престој помеѓу 1/5 -15/6/18.

15% попуст за резервации направени до 31/3/18 за престој помеѓу 16/6 -20/10/18.

10% попуст за резервации направени до 30/4/18 за сите престои.

30% наплата за откажување направено 13- 7 дена пред пристигнување за сите периоди.

50% наплата за откажување направено 6 -3 дена пред пристигнување за сите периоди.

За откажување направено 2 или помалку дена пред пристигнување или во случај на No Shows и рано заминување, целосната сума се наплаќа за сите периоди.

A/C бесплатно.
Internet wi-fi бесплатно.
Сеф на рецепција со доплата во хотелот.
Оброците се врз база на шведска маса
Детско креветче со доплата во хотелот

Секој нов данок (данок за престој или слично) кој може да стапи на сила од Јануари 2018 година ќе се плаќа по пристигнување во хотелот директно од клиентот и нема да биде апсорбиран од хотелиерот.

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

 

 

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Lily Ann Village

Guest Reviews (0 reviews)

Lily Ann Village

Lily Ann Village Халкидики - Ситонија, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo