loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Natasa Hotel

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотелски услуги: градина, објекти за хендикепирани лица, интернет, паркинг, ресторан
забава: бар, кафе бар, бар на базен, снек бар, тв сала
Соба: климатизер, балкон, фен, интернет, мини бар, фрижидер, сателитска TV, туш, телефон
спорт: базен (надворешен)

Natasa hotel

Трет возрасен – 30%

Бебе (0-1,99 години) -100%

Дете А (2-11,99 години) – 100%

Второ дете А (2-11,99 години) – 50%

Доплата за ПОЛУПАНСИОН – 10 евра по лице

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност (1 евро = 62 денари).

10% попуст за резервации направени до 30/4/18 за сите престои само на основната цена

1 ноќ се наплаќа за откажувања направени 2 или помалку дена пред пристигнување за сите периоди.

Доручекот е врз база на шведска маса.
Вечерата се сервира (опција од 2 јадења).
A\C бесплатно.
WiFi бесплатно во јавните простории.
Домашни миленици се дозволени на барање.
Сеф е достапно со доплата на рецепција.

Секој нов данок (данок за престој или слично) кој може да стапи на сила од Јануари 2018 година ќе се плаќа по пристигнување во хотелот директно од клиентот и нема да биде апсорбиран од хотелиерот.

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Natasa Hotel

Guest Reviews (0 reviews)

1468247223_8166

Natasa Hotel Тасос, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo