loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Natasa Hotel

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотелски услуги: градина, објекти за хендикепирани лица, интернет, паркинг, ресторан
забава: бар, кафе бар, бар на базен, снек бар, тв сала
Соба: климатизер, балкон, фен, интернет, мини бар, фрижидер, сателитска TV, туш, телефон
спорт: базен (надворешен)

 

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

Untitled1 Untitled2

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Natasa Hotel

Guest Reviews (0 reviews)

1468247223_8166

Natasa Hotel Тасос, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo