loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Nidri Bay Studios

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотел: паркинг
Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен)
Забава: снек бар
Соби: клима, балкон, интернет, мини бар, фрижидер, сеф, телефон, тв
Спорт: базен (надворешен)

Цените во табелата подолу се во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

Untitled

Возраст: Бебе 0 -1.99 години / Дете A 2 -11.99 години
30% наплата за откажување направено 21- 14 дена пред пристигнување, за сите периоди.

50% наплата за откажување направено 13 -8 дена пред пристигнување, за сите периоди.

За откажување направено 7 или помалку дена пред пристигнување, целосната сума се наплаќа, за сите периоди.

A/C со доплата во хотелот.
Internet wi-fi бесплатно.
Сеф (во соба) со доплата во хотелот.

 

 

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Nidri Bay Studios

Guest Reviews (0 reviews)

getimage

Nidri Bay Studios Лефкада, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo