loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Olympic Kosma Hotel & Villas

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Olympic Kosma Hotel and Villas***

 Касандра ,Халкидики ,Грција

Olympic Kosma Hotel & Villas располага со отворен базен со базен бар и ресторан . Тoj се наоѓа на 2-минути пешачење од песочна плажа и 500 метри од центарот на Ханиоти на Халкидики.

Собите имаат  приватни балкони со поглед на базен, море или кон дворот на хотелот, како и сателитска ТВ, фрижидер и клима уред и се стандардно опремени.

 

Цените во табелата подолу се во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

2017

За резервации до 31.12.2017
Цена за сместување/за ноќевање (во евра)

Mинимум ноќи престој  1  3  3  3  3  3  3  3  2
ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ УСЛУГА КАПАЦИТЕТ 28.04-31.05 01.06-14.06 15.06-30.06 01.07-14.07 15.07-22.08 23.08-08.09 09.09-14.09 15.09-30.09 01.10-07.10
Двокреветна соба – AL 2Ad 54 62 75 92 102 90 75 62 54
Двокреветна соба – AL 2Ad+1ch(0-1) 54 62 75 92 102 90 75 62 54
Двокреветна соба – AL 2Ad+1ch(2-11) 65 72 85 103 113 100 85 72 65
Трокреветна соба – AL 3Ad 87 100 110 123 145 120 110 100 87
Четирикреветна соба – AL 2Ad+1ad+1ch(0-11) 105 110 124 145 160 140 124 110 105
Четирикреветна соба – AL 2Ad+2ad 111 120 131 153 163 149 130 120 111
Четирикреветна соба – AL 2Ad+2ch(0-11) 100 110 120 145 155 140 120 110 100
Еднокреветна соба – AL 1Ad 42 51 59 71 85 71 61 54 46
Еднокреветна соба – AL 1Ad+1ch(0-1) 42 51 59 71 85 71 61 54 46

Редовни цени:

Минимум ноќи престој  1  3  3  3  3  3  3  3  2
ВИД НА СМЕСТУВАЊЕ УСЛУГА КАПАЦИТЕТ 28.04

-31.05

01.06-14.06. 15.06-30.06 01.07-14.07 15.07-22.08 23.08-08.09 09.09-14.09 15.09-30.09 01.10-07.10
Двокреветна соба – AL 2Ad 61 71 86 106 118 103 86 71 61
Двокреветна соба – AL 2Ad+1ch(0-1) 61 71 86 106 118 103 86 71 61
Двокреветна соба – AL 2Ad+1ch(2-11) 65 75 90 117 130 115 100 84 65
Трокреветна соба – AL 3Ad 99 114 127 132 166 137 126 114 99
Четирикреветна соба – AL 2Ad+1ad+1ch(0-11) 120 130 143 169 181 164 142 130 120
Четирикреветна соба – AL 2Ad+2ad 127 137 150 176 188 171 149 137 127
Четирикреветна соба – AL 2Ad+2ch(0-11) 118 128 141 167 179 162 140 128 118
Еднокреветна соба – AL 1Ad 47 58 67 81 98 81 69 61 52
Еднокреветна соба – AL 1Ad+1ch(0-1) 47 58 67 81 98 81 69 61 52
Двокреветна соба – AL 2Ad 61 71 86 106 118 103 86 71 61

– 30 % се наплаќа за откажување направено 14 дена пред пристигнување.
-70 % се наплаќа за откажување направено 13 – 4 дена пред пристигнување.
-100% се наплаќа за откажување 3 дена пред пристигнување.

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Olympic Kosma Hotel & Villas

Guest Reviews (0 reviews)

космо1

Olympic Kosma Hotel & Villas Халкидики - Касандра, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo