loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Sani Club

Слободни Соби

санибеацх1

Бунгалов Двокреветна соба горен кат (поглед кон море)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх1

Junior Suite – приватна градина (поглед кон море)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх4

Junior Suite – приватен базен (поглед кон море)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
2
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх3

Делукс двокреветен – приватна градина (поглед кон море)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх3

Делукс двокреветен – приватна градина (поглед градина)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх3

Делукс двокреветен – приватна градина (дир. поглед на море)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх

Фамилијарен дупли бунгалов поврзан (поглед кон море)

Максимум Возрасни:
3
Максимум Деца:
3
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
санибеацх2

Стандард Бунгалов Двокреветна Соба (поглед градина)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone
SuniBeachClub3

Бунгалов двокреветна соба приземје (поглед кон море)

Максимум Возрасни:
2
Максимум Деца:
1
Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Sani Club*****

Сани – Касандра, Халкидики

Хотел: 24 часа рецепција, А ла кард ресторан, Климатизирано, Соба за багаж, Сала за Банкет, Бар, Продавница за книги и весници, Менувачница, Доктор (на повик), Хемиско чистење, Лифт, Услови за хендикепирани лица, Греење (централно), Интернет (Wireless), Сервис за пеглање, Златара, Сервис за перење, Библиотека, Лоби, Марина, Мини маркет, Паркинг, Ресторан, Собен сервис (24 часа), Обезбедување, Шатл трансфер, Продавница за сувенири, Таверна, Сервис за будење, Tobacco продавница
Деца: Baby Sitting (на барање), Детски базен, Високи столчиња, Мини клуб, Игралиште
Забава: Анимација, Бар, Бар на плажа, Кафе бар, Кино сала, Жива музика, Бар крај базенот, Снек Бар, ТВ соба
Соби: 220 AC, Клима уред, Baby Cot – на барање, Балкон, Бања, ЦД плеер, Апарат за Чај/Кафе, ДВД , Фен, Греење, Интернет (wireless), Јакузи, Мини бар, Плазма ТВ, Радио, Фрижидер, Сеф, Сателитска ТВ, Телефон, Тераса, Работна маса
Спорт: 5×5 фудбалски терен, Аеробик, Терен за кошарка, Одбојка на плажа, Наем на велосипеди, Билијар, Шах. Сала за вежбање, Џогинг патека, Нуркање, Базен (надворешен), Пинг понг, Тениски терен, Одбојка, Водни спортови, Сурфање, Јога

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност (1 евро = 62 денари).

        Sani club

Tрет возрасен – 50%

Бебе – 100%, прво и второ дете -100%

Доплата за Полн Пансион: возрасен 33 евра на ден, дете 18 евра на ден

Возраст: Бебе 0 -1.99 години / Дете A 2- 11.99 години

20% попуст за резервации направени до 31/1/18 за престој помеѓу 28/4 -25/5 & 27/9 -27/10/18 само на основната цена.

10% попуст за резервации направени до 31/1/18 за престој помеѓу 26/05 -29/06 & 03/09 -26/09 само на основната цена.

5% попуст за резервации направени до 31/1/18 за престој помеѓу 30/6 -02/09 само на основната цена.

1 ноќ се наплаќа за откажувања направени 40 21 дена пред пристигнување.

40% наплата за откажувања направени 20 8 дена пред пристигнување.

80% наплата за откажувања направени 7 или помалку дена пред пристигнување за сите периоди. Истото важи и за No Shows.

Секој нов данок (данок за престој или слично) кој може да стапи на сила од Јануари 2018 година ќе се плаќа по пристигнување во хотелот директно од клиентот и нема да биде апсорбиран од хотелиерот.


PP – per person (за лице)

PR – per room (за соба)

DBL – двокреветна соба

SGL – еднокреветна соба

TPL – трокреветна соба

BB – ноќевање со појадок

HB – полупансион

FB – полн пансион

AI – All Inclusive

GV – поглед на градина

MV – поглед на планина

SV – поглед на море

PV (pool view) – поглед на базен

SSV (side sea view) – страничен поглед на море

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Sani Club

Guest Reviews (0 reviews)

SuniBeachClub6

Sani Club Халкидики - Касандра, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo