loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Stella Village

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотел: 24 часа рецепција, клима, менувачница, доктор (на повик), интернет, перална, мини маркет, паркинг, ресторант, продавница за сувенири
Плажа/Базен: лежалки и чадори (на плажа)
Деца: детско креветче (на барање), детски базен, мини клуб, игралиште
Забава: бар, тв сала
Здравје & Убавина: третмани за тело и лице, турска бања, џакузи, масажи, сауна, СПА
Соба: клима, балкон, туш, фен, интернет, мини бар, сеф, стаелитска, телефон
Спорт: аеробик, одбојка на плажа, голф, билјард, мини голф, теретана, базен (надворешен) пинг понг, тенис, водени спортови

 

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

Untitled1

Возраст: Бебе 0 -1.99 години / Дете A 2- 11.99 години

5 ноќи се наплаќаат за откажување направено 14 -5 дена пред пристигнување за сите периоди.

100% наплата за откажување направено 4 или помалку дена пред пристигнување, или за Non Shows, за сите периоди.

Доручекот е врз база на шведска маса.
A/C бесплатно
WiFi бесплатно
Сеф на рецепција – бесплатно
Детско креветче на барање – бесплатно

 

 

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Stella Village

Guest Reviews (0 reviews)

PKP22355-Edit_800x800

Stella Village Крит, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo