loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Thalassies Hotel

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Хотелски услуги: ала карт ресторан, доктор (на повик), рано чекирање, интернет (Wireless), паркинг, ресторан, собна услуга, таверна, сервис за будење
Плажа/Базен: лежалки (на плажа), лежалки (на базен), чадори (на плажа), чадори (на базен)
Деца: детски базен
Забава: бар, бар на плажа, кафуле, бар на базен, снек бар, тв сала
Здравје & убавина: џакузи, сауна
Соба: детско креветче – на барање, балкон, фен, интернет (wireless), огледало, фрижидер, сеф, телефон, TV
Спорт: билијард, шах, пикадо, теретана, базен

 

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.

Untitled1 Untitled2

PP – Per Person / Per Day (Basic Rates) – за лице на ден/ основна цена
PR – Per Room / Per Day (Basic Rates) – за соба на ден/ основна цена

RR – Цена за соба (ноќевање)
BB – Ноќевање со појадок
HB – Полупансион
HB PLUS – Полупансион плус
FB – Полн пансион
AI – All Inclusive
UAI – Ultra All Inclusive

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Thalassies Hotel

Guest Reviews (0 reviews)

photo3000072

Thalassies Hotel Тасос, Грција

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo