loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Вили ЈАГОДА и МАЛИНА, Боровец

Слободни Соби

Нема Слободни Соби

Комплексот на Вили „ЈАГОДА“ се наоѓа на околу 2 км или 30 мин. Пешачење од центарот на Боровец. Има 40 вили од фински тип: 5 луксузни, 10 со сопствена сауна и 25 без сауна. Сместувањето е за максимум 4 лица (можно е дополнително легло или бебешко креветче).

Комплексот располага со ресторан, каде можете да уживате во вкусни јадења, богата избор на пијалоци и пријатна атмосфера

дневна со 1 двојно или 2 единечни легла, дел за седење, гардероба, телевизор и Wi-Fi;
мала спална со две легла на спрат, удобни и за возрасни;
кујна со шпорет, фрижидер и лавабо, опремен со основните садови за готвење, чинии, чаши и прибори;
бања со туш и тоалет;
10 од вилите се луксузно опремени;
10 од вилите имат сопствена сауна;
тераса со масичка

Дополнителни услуги

заедничка сауна

телевизија

пинг понг и тенис

игралишта за фудбал или ракомет

фудбал на мали голови

игралиште за одбојка

кошарка, бадминтон, стритбол

детски игралишта

велосипеди и ролери под наем за возрасни

велосипеди и баги за најмалите

бесплатен паркинг

 

Комплексот на вили МАЛИНА е непосредно до комплексот ЈАГОДА- во прекрасна борова шума. Центарот е на околу 2 км или 30 мин пешачење.

Комплексот располага со 28 дрвени двокатни куќички , полски тип, во кои можат да се сместат до 6 лица. Секоја куќичка располага со две оделни спални соби, што го прави МАЛИНА место за одмор на поголеми семејства и група пријатели.

Сите вили се двокатни и располагаат со:

2 спални соби со 1 двојно и 2 единечни легла на вториот кат;

хол со телевизор, гардероба, дел за седење со диван на растегнување и 1 дополнително легло;

кујна со маса со 6 столици, шпорет, фрижидер, лавабо, опремена со сите неопходни садови и прибори;

бања со санитарен јазол и туш-кабина;

тераса со масичка

Допoлнителни услуги

заедничка сауна

телевизија

пинг понг и тенис

игралишта за фудбал или ракомет

фудбал на мали голови

игралиште за одбојка

кошарка, бадминтон, стритбол

детски игралишта

велосипеди и ролери под наем за возрасни

велосипеди и баги за најмалите

бесплатен паркинг

Сезона Зима 2017 / 2018 г.

Цените се дадени за наем на вила (1-4 лица)

Тип Висока сезона
28.12.2017 – 03.01.2018
Ниска сезона
01.12.2017 – 27.12.2017
04.01.2018 – 31.03.2018
ЈАГОДА 80 еур 55 еур
ЈАГОДА со сауна 85 еур 58 еур
ЈАГОДА Делукс 95 еур 63 еур
МАЛИНА 85 еур 58 еур

Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денарска противвредност (1 евро = 62 денари)

ДОПЛАТИ

Доплата за Божиќна вечера на  25.12.2017 – возрасен 45 еур; дете 4-13,99 г. 25 еур (не е задолжителна)

Доплата за Новогодишна вечера 31.12.2016 – возрасен 65 еур; дете 4-13,99 г. 35 еур (задолжителна)

Доплата за храна во ресторан ЈАГОДА : ПОЈАДОК  6 еур за возрасен, 3 еур за дете 2-13,99 г. на ден.

ВЕЧЕРА 12 еур за возрасен, 6,50 еур за дете  2-13,99 г. На ден.

Комунална такса 5 еур за возрасен/ 2,50 еур за дете  2-12 г.

Дополнително  легло во МАЛИНА  (5то и 6то лице) –  6 еур за лице на ден.

 

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Early Booking – 10% попуст за резервации направени и платени до 01/12/2017

7=6 за период на сместување 01/03 – 30/03 (за резервации до 01/12/2017)

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

 

 

 

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Amenities of Вили ЈАГОДА и МАЛИНА, Боровец

Guest Reviews (0 reviews)

22518882

Вили ЈАГОДА и МАЛИНА, Боровец Боровец, Бугарија

Your overall Rating of this property

Booking Number

Pin Code

Title of your review

Your review

What sort of Trip was this?

  • Business
  • Couples
  • Family
  • Friends
  • Solo