Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Бугарија Лето 2017

СИТЕ ХОТЕЛИ ВО БУГАРИЈА

26683200
цена/евра33.50€

Hotel Festa Panorama Несебар Бугарија

Хотелот се наоѓа во Несебар на 3 минути пешачење од плажа. Бесплатено Wi-Fi е достапно во јавните површини. Гостите имаат

66962560
цена/евра32.50€

Hotel Blue Pearl Сончев Брег Бугарија

Хотелот е на 1 минута пешачење од плажа. Со приватна песочна плажа, Blue Pearl Hotel е централно лоциран во Сончев

47007887
цена/евра35.50€

MPM Hotel Kalina Garden Сончев Брег Бугарија

Хотелот е на 5 минути пешачење од плажа. Централно се наоѓа на само 200 метри од плажата на Сончев Брег.

12128533
цена/евра42.00€

Hotel Grand Marina Beach Златни Песоци Бугарија

Хотелот е на 2 минути пешачење од плажа. Се наоѓа во непосредна близина на плажа, во јужниот дел на Златните

36897873
цена/евра35.50€

Berlin Golden Beach Hotel Златни Песоци Бугарија

Хотелот е на 1 минута пешачење од плажа. Се наоѓа десно на сопствената плажа во центарот на Златните Песоци, во

91561451
цена/евра39.50€

Hotel LTI Kaliakra Palace Златни Песоци Бугарија

Хотелот е на 1 минута пешачење од плажа. Модерно опремен, плажата е на главното шеталиште на Златните Песоци. Има 3

DJI_0156-63
цена/евра36.00€

Hotel LTI Dolce Vita Златни Песоци Бугарија

Хотелот е на 3 минути пешачење од плажа. Нудејќи и отворен и затворен базен, како и детски клуб со слободена

phpThumb_generated_thumbnail
цена/евра29.50€

Park Hotel Golden Beach Златни Песоци Бугарија

Овој имот е на 3 минути пешачење од плажа. Нуди бесплатено Wi-Fi. Собите имаат климатизација и балкони со поглед на

33442352
цена/евра36.50€

Primasol Ralitsa Aqua Club Албена Бугарија

Овој хотел е на 12 минути пешачење од плажа. Се наоѓа во мирно зелено опкружување и е 950 метри од

2482300
цена/евра33.50€

Hotel Arabella Beach Албена Бугарија

Хотелот е на 2 минути пешачење од плажа. Плажата и опкружен со природа. Хотел Арабела се наоѓа во Албена. Сите

29249351
цена/евра32.50€

Hotel Malibu Албена Бугарија

Хотелот е на 2 минути пешачење од плажа. Се наоѓа на само 150 метри од плажата на брегот на Црното

34100431
цена/евра17.00€

Hotel Perunika Златни Песоци Бугарија

Хотелот е на 3 минути пешачење од плажа. Перуника Хотелот се наоѓа на само 150 метри од плажа во Златните

Laguna Beach1
цена/евра33.50€

Laguna Beach Hotel Албена Бугарија

Laguna Beach Hotel**** Албена ,Бугарија   Laguna Beach нуди целосна есклузивност, климатизирани простории, сезонски отворен базен, и бесплатен спа и фитнес

PrimaSol
цена/евра36.50€

Primasol Ralitsa Superior Garden Албена Бугарија

 PrimaSol Ralitsa Superior**** Албена ,Бугарија Primasol Ralitsa сместен на тивка локација во паркот на Албена, на само 900 метри од плажа. Гостите

Sandy5
цена/евра32.50€

Hotel Sandy Beach Албена Бугарија

Hotel Sandy Beach*** Албена, Бугарија Hotel Sandy Beach нуди отворен базен, хотелот е на песочна плажа и се наоѓа во

magnolia
цена/евра28.50€

Hotel Magnolia Албена Бугарија

Hotel Magnolia*** Албена,Бугарија Се наоѓа на 750 метри од плажа и во горниот површина на паркот на Албена ,Hotel Magnolia

kaliopa2
цена/евра26.50€

Kaliopa Hotel Албена Бугарија

Kaliopa Hotel*** Албена ,Бугарија Kaliopa Hotel е сместен на самиот брег и нуди отворен базен и 2 ресторани, Kaliopa Hotel-от