loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Грција ЛЕТО 2017

anthemus1
цена/евра56.50€

Anthemus Sea Beach Халкидики - Ситонија Грција

Anthemus Sea Beach Hotel & Spa ***** Никити – Ситонија, Халкидики Elia Nikitis 630 88, Greece Локација: Сместен е во заливот

alexpalace3
цена/евра38.50€

Alexandros Palace Hotel & Suites Халкидики - Атос Грција

Alexandros Palace***** Hotel & Suites Уранополи – Атос Комплексот Alexandros Palace***** Hotel & Suites – Уранополи, Халкидики е лоциран на

alexthegrea1
цена/евра36.50€

Alexander The Great Халкидики - Касандра Грција

ALEXANDER THE GREAT BEАCH HOTEL **** Криопиги – Касандра, Халкидики   Хотелот е лоциран во Криопиги во борова шума. Има

33527935
цена/евра47.50€

Ammon Zeus Hotel Халкидики - Касандра Грција

Хотел: 24 часа рецепција, клима (јавни простории), бар, црква, лифт, интернет, хемиско, собни услуги, ресторант, паркинг, обезбедување, Wake up сервис

космо1
цена/евра61.00€

Olympic Kosma Hotel & Villas Халкидики - Касандра Грција

Olympic Kosma Hotel and Villas***  Касандра ,Халкидики ,Грција Olympic Kosma Hotel & Villas располага со отворен базен со базен бар и

xenia 1
цена/евра47.00€

Xenia Hotel Халкидики - Атос Грција

Hotel Xenia**** Уранополи – Атос Хотелот се наоѓа на самиот морски брег. Има 60 двокреветни соби во главната зграда и

SuniBeachClub6
цена/евра77.50€

Sani Club Халкидики - Касандра Грција

Sani Club***** Сани – Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, А ла кард ресторан, Климатизирано, Соба за багаж, Сала за

L125081
цена/евра35.50€

Agionissi Resort Халкидики - Атос Грција

Agionissi Resort **** Амоулани ,Халкидики ,Грција   Хотелот се наоѓа на островот Амуљани. Располага со 69 соби во бунгалови, со балкони

Anastasia Resort & Spa1
цена/евра56.00€

Anastasia Resort & Spa Халкидики - Касандра Грција

Anastasia Resort & Spa***** Неа Скиони – Касандра, Халкидики Хотел: објекти за лица со посебни потреби, интернет, мини маркет, паркинг,

Kassandra Palace Hotel
цена/евра39.50€

Kassandra Palace Халкидики - Касандра Грција

Kassandra Palace ***** Криопиги, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, A la carte ресторан, Соба за багаж, Банкет сала, Бар,

Theophano Imperial Palace1
цена/евра46.00€

Theophano Imperial Palace Халкидики - Касандра Грција

Theophano Imperial Palace ***** Калитеа, Касандра -Халкидики Хотел: Бизнис центар, Ресторан Соби: Бања, Фен, Интернет, јакузи, Мини бар, Сеф, Сателитска

пакинихотел
цена/евра37.50€

Pallini Beach Халкидики - Касандра Грција

Pallini Beach **** Калитеа – Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, A la carte ресторан, Климатизирано, Бар, Црква, Лифт, Градина,

Athospalace
цена/евра36.50€

Athos Palace Халкидики - Касандра Грција

Athos Palace **** Калитеа, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Бар, Кафетерија, Црква, Градина, Интернет агол (се наплаќа), Сервис за

Simantro Beach2
цена/евра39.00€

Simantro Beach Халкидики - Касандра Грција

Simantro Beach**** Сани ,Касандра ,Грција Локација: Се наоѓа на самата плажа на 5км. од Неа Фокеа. Сместувачки капацитети: Хотелот има

Port Marina5
цена/евра30.50€

Port Marina Халкидики - Касандра Грција

Port Marina *** Паљури-Пефкохори, Касандра, Халкидики Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   Трет возрасен

dolphin-beach 1
цена/евра30.50€

Dolphin Beach Халкидики - Касандра Грција

Dolphin Beach Hotel *** Посиди, Касандра, Халкидики Хотелски содржини: бар, паркинг, ресторан, сеф (на рецепција), таверна Деца: игралиште Забава: TВ

71952832
цена/евра38.50€

Grandotel Hotel Халкидики - Касандра Грција

  Хотел: 24 рецепција, а ла карте ресторан, интернет (Wireless) Плажа/Базен: лежалки и чадори – на плажа и на базен

40915393
цена/евра27.50€

Secret Paradise Hotel & Spa Халкидики - Касандра Грција

Хотел: 24 часа рецепција, ала карте ресторан, клима, бар, хемиско, рано чекирање, лифт, интернет, џакузи, перална, паркинг, ресторан, градина на

1486728292_8511
цена/евра24.50€

Potos Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: климатизер (јавни простории), ресторан Деца: анимациска програма Забава: бар, бар на базен Соба: климатизер, балкон, фен, мини бар,

photo3000072
цена/евра35.00€

Thalassies Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: ала карт ресторан, доктор (на повик), рано чекирање, интернет (Wireless), паркинг, ресторан, собна услуга, таверна, сервис за будење

Aerial1-web
цена/евра28.50€

Makedon Hotel Тасос Грција

Хотел: ресторан, собна услуга, сеф (на рецепција) Деца: игралиште Забава: бар Соба: клима, балкон, фрижидер, тв Спорт: базен (надворешен) Бебе

1468247223_8166
цена/евра23.00€

Natasa Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: градина, објекти за хендикепирани лица, интернет, паркинг, ресторан забава: бар, кафе бар, бар на базен, снек бар, тв

e922c291-37bc-4a45-ed31-d36ff11c9e83
цена/евра20.00€

Achillion Hotel Thassos Тасос Грција

Хотел: сеф (на рецепција) Плажа/Базен: плажа, чадори и лежалки на базен Забава: бар на базен Соба: Клима, балкон, интернет (wireless),

15672
цена/евра42.00€

Alexandra Beach & Spa Тасос Грција

Хотелски услуги: 24 часа рецепција, ала карт ресторан, бар, доктор (на повик), лифт, интернет, интернет агол (со доплата), мини маркет,

makryammos-bungalows-01
цена/евра47.00€

Makryammos Bungalows Тасос Грција

Хотел: а ла карте ресторан, климатизер, бар, менувачница, интернет, перална Плажа/Базен: Плажа Деца: игалиште Соба: клима, балкон, фен, греење, радио,

39647926
цена/евра62.00€

Alea Hotel & Suites Тасос Грција

Хотелски услуги: 24 часа рецепција, менувачница, лифт, интернет (Wireless), интернет агол (се наплаќа), сервис за перење,мини маркет, паркинг деца: негователка

34295
цена/евра63.50€

Alexandra Golden Boutique Тасос Грција

Хотел: 24 часа рецепција, а ла карте ресторан, објекти за лица со посебни потреби, интернет (Wireless), паркинг, ресторан, собна услуга,

Lily Ann Village
цена/евра31.00€

Lily Ann Village Халкидики - Ситонија Грција

Lily Ann Village *** Никити, Ситонија, Халкидики Хотелот располага со: скара/простор за излети, менувачница, Доктор (на повик), градина, интернет (Wireless),

macedoniansun
цена/евра28.50€

Macedonian Sun Халкидики - Касандра Грција

Macedonian Sun *** Калитеа, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Бар, Паркинг, Ресторан Деца: Детски базен, Игралиште Соби: Клима уред,

akti
цена/евра43.00€

Akti Ouranoupolis Халкидики - Атос Грција

Akti Ouranoupolis *** Уранополис, Aтос ,Халкидики Хотелот е лоциран на морскиот брег на 1,5 км од Уранополи, на полуостровот Атос.

melissahotel5
цена/евра21.50€

Melissa Gold Coast Hotel Халкидики - Ситонија Грција

Melissa Hotel Псакудија, Ситонија – Халкидики Хотелот располага со: Ала кард ресторан, климатизиран, бар, доктор (на повик), паркинг, ресторан, собен

ETINOLpolis3
цена/евра28.50€

Elinotel Polis Халкидики - Касандра Грција

Elinotel Polis*** Ханиоти, Касандра, Халкидики Хотел: рецепцијата работи 24 часа, клима (во јавниот простор), бар, доктор (на повик), лифт, греење

Chrousso Village
цена/евра56.00€

Chrousso Village Халкидики - Касандра Грција

Chrousso Village *** Паљури, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Климатизирано, Бар, Бизнис центар, Менувачница, Градина, Услови за хендикепирани лица,

vila-mare
цена/евра46.00€

Village Mare Халкидики - Ситонија Грција

Village  Mare **** Метаморфози – Ситонија, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, A la carte ресторан, Бар, Доктор (на повик), Интернет

portesbeach1
цена/евра36.50€

Portes Beach Халкидики - Касандра Грција

Portes Beach Hotel ****   Неа Потидеа,Касандра,Грција Локација: Хотелот има привилегирана положба сместен во сликовит предел на космополитската и интересна

Porto Carras - Meliton Beach
цена/евра58.50€

Porto Carras – Meliton Beach Халкидики - Ситонија Грција

Porto Carras – Meliton Beach***** Неос Мармарас, Ситонија – Халкидики Забава: Анимациски програми, Бар, Кафетерија, Жива музика, Бар крај базенот,

Palmariva1

Palmariva Beach Club Евиа Грција

Palmariva Beach Club**** Малаконта, Евиа, Грција Хотелот Palmariva Beach Club Bomo 4 * со поглед на прекрасниот брег на Евиа, опкружен

assa9

Assa Maris Bomo Халкидики - Ситонија Грција

Assa Maris Bomo Club**** Агиос Николаос, Халкидики ,Грција Се наоѓа на самата прекрасна плажа во Халкидики, Assa Maris Bomo клубот нуди убав голем базен

Theoxenia Hotel7
цена/евра34.50€

Theoxenia Hotel Халкидики - Атос Грција

Theoxenia Hotel **** Уранополи – Атос Локација: Хотелот се наоѓа на 120 км од Солунскиот аеродром, 2.5 км од Уранополи, последното

Lagomandra Beach6
цена/евра40.00€

Lagomandra Beach Халкидики - Ситонија Грција

Lagomandra Beach Неос Мармарис, Ситонија, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, A la carte ресторан, Бар, Интернет, Паркинг, Ресторан, Сеф (на

Porto Carras - Sithonia Beach1
цена/евра88.00€

Porto Carras – Sithonia Beach Халкидики - Ситонија Грција

Porto Carras – Sithonia Beach ***** Неос Мармарас, Ситонија – Халкидики Хотел: А ла кард ресторан, Климатизирано, Соба за багаж,

Lagomandra Hotel6
цена/евра36.50€

Lagomandra Hotel & SPA Халкидики - Ситонија Грција

Lagomandra Hotel **** Неос Мармарас – Ситонија, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Бар, Интернет, Паркинг, Ресторан, Сеф (на рецепција) Деца:

kassandra bay hotel
цена/евра21.50€

Kassandra Bay Hotel Халкидики - Касандра Грција

Kassandra Bay Hotel  Криопиги, Касандра – Халкидики Хотелот располага со: клима уред , менувачница, рецепција, интернет (Wireless), библиотека, паркинг, ресторан Деца: детски

meltron1
цена/евра35.00€

Hanioti Melathron Халкидики - Касандра Грција

Hanioti Melathron **** Ханиоти, Касандра, Халкидики Хотел: 24 рецепција, Бар, Паркинг, Ресторан Деца: Детски базен, Игралиште Забава: Кафетерија Соби: Клима

Simeonhotel1
цена/евра27.50€

Simeon Hotel Халкидики - Ситонија Грција

Simeon Hotel *** Ситонија, Метаморфози, Грција Хотелот располага со: Клима уред, бар, доктор (на барање), греење (централно), интернет, ресторан, сеф (на

Loutra5
цена/евра27.50€

Loutra Beach Халкидики - Касандра Грција

Loutra Beach *** Лутра Аг. Параскевис, Касандра – Халкидики Собите се опремени со: климауред, балкон, фен за коса, греење, фрижидер,

Elinotel Apolamare1
цена/евра60.00€

Elinotel Apolamare Халкидики - Касандра Грција

Elinotel Apolamare ***** Ханиоти ,Касандра, Халкидики Хотел : 24 часа рецепција, Климатизирано, Бар, Менувачница, Доктор (на повик), Лифт, Градина, Греење