loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Грција ЛЕТО 2017

1
цена/евра35.00€

Filoxenia Lux Халкидики - Касандра Грција

FILOXENIA LUX Полихроно ,Касандра ,Грција Апартманите се лоцирани на 200 метри од морето. Сите апартмани имаат комплетно опремена кујна, располагаат

anthemus1
цена/евра52.00€

Anthemus Sea Beach Халкидики - Ситонија Грција

Anthemus Sea Beach Hotel & Spa ***** Никити – Ситонија, Халкидики Elia Nikitis 630 88, Greece Локација: Сместен е во заливот

alexpalace3
цена/евра38.50€

Alexandros Palace Hotel & Suites Халкидики - Атос Грција

Alexandros Palace***** Hotel & Suites Уранополи – Атос Комплексот Alexandros Palace***** Hotel & Suites – Уранополи, Халкидики е лоциран на

alexthegrea1
цена/евра35.50€

Alexander The Great Халкидики - Касандра Грција

ALEXANDER THE GREAT BEАCH HOTEL **** Криопиги – Касандра, Халкидики   Хотелот е лоциран во Криопиги во борова шума. Има

7f6b5a760f0fbab6da318275187d7ea2b9b2ab96-fil17953
цена/евра41.50€

Creta Residence Hotel Крит Грција

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   Возраст: Бебе 0 -2.99

33527935
цена/евра46.50€

Ammon Zeus Hotel Халкидики - Касандра Грција

Хотел: 24 часа рецепција, клима (јавни простории), бар, црква, лифт, интернет, хемиско, собни услуги, ресторант, паркинг, обезбедување, Wake up сервис

PKP22355-Edit_800x800
цена/евра42.00€

Stella Village Крит Грција

Хотел: 24 часа рецепција, клима, менувачница, доктор (на повик), интернет, перална, мини маркет, паркинг, ресторант, продавница за сувенири Плажа/Базен: лежалки

космо1
цена/евра61.00€

Olympic Kosma Hotel & Villas Халкидики - Касандра Грција

Olympic Kosma Hotel and Villas***  Касандра ,Халкидики ,Грција Olympic Kosma Hotel & Villas располага со отворен базен со базен бар и

70950523
цена/евра50.50€

Zante Park Hotel Закинтос Грција

Хотел: 24 рецепција, организација на банкети, бар, бизнис центар, кафетерија, интернет (Wireless), перална, ресторант Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен)

9-hotel-and-pool-view-from-above
цена/евра35.50€

Plaza Pallas Hotel Закинтос Грција

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   Возраст: Бебе 0 -1.99

strada-82
цена/евра26.00€

Strada Marina Hotel Закинтос Грција

Хотел: 24 часа рецепција, менувачница, објекти за хендикепирани, интернет, хемиско, ресторант, собна услуга Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен) Забава:

xenia 1
цена/евра35.00€

Xenia Hotel Халкидики - Атос Грција

Hotel Xenia**** Уранополи – Атос Хотелот се наоѓа на самиот морски брег. Има 60 двокреветни соби во главната зграда и

SuniBeachClub6
цена/евра85.00€

Sani Club Халкидики - Касандра Грција

Sani Club***** Сани – Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, А ла кард ресторан, Климатизирано, Соба за багаж, Сала за

L125081
цена/евра36.50€

Agionissi Resort Халкидики - Атос Грција

Agionissi Resort **** Амоулани ,Халкидики ,Грција   Хотелот се наоѓа на островот Амуљани. Располага со 69 соби во бунгалови, со балкони

Anastasia Resort & Spa1
цена/евра59.00€

Anastasia Resort & Spa Халкидики - Касандра Грција

Anastasia Resort & Spa***** Неа Скиони – Касандра, Халкидики   Cancellation Policy 50% наплата за откажување направено 21 – 8

Theophano Imperial Palace1
цена/евра46.00€

Theophano Imperial Palace Халкидики - Касандра Грција

Theophano Imperial Palace ***** Калитеа, Касандра -Халкидики Хотел: Бизнис центар, Ресторан Соби: Бања, Фен, Интернет, јакузи, Мини бар, Сеф, Сателитска

getimage
цена/евра26.00€

Nidri Bay Studios Лефкада Грција

Хотел: паркинг Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен) Забава: снек бар Соби: клима, балкон, интернет, мини бар, фрижидер, сеф, телефон,

1
цена/евра37.50€

Villa Ligia Лефкада Грција

Цените во табелата подолу се во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. Возраст: Бебе 0 -1.99 години / Дете

lessehotel

Lesse Hotel Халкидики - Касандра Грција

Lesse Hotel **** Ханиоти, Касандра – Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Климатизирано, Сала за Банкет, Бар, Услови за хендикепирани, Сервис

1
цена/евра31.00€

San Giovanni Hotel Лефкада Грција

Хотел: кафетерија, рецепција, градина, интернет (Wireless), паркинг, сеф (на рецепција) Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен) Деца: детски базен, игралиште

hotelavra-lefkada01-1024x576
цена/евра22.50€

Avra Hotel Lefkada Лефкада Грција

Возраст: Бебе 0 -1.99 години / Дете A 2- 11.99 години 30% наплата за откажување направено 21- 14 дена пред

пакинихотел
цена/евра37.50€

Pallini Beach Халкидики - Касандра Грција

Pallini Beach **** Калитеа – Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, A la carte ресторан, Климатизирано, Бар, Црква, Лифт, Градина,

DSC_1943-1024x681
цена/евра24.00€

Thalero Holiday Center Лефкада Грција

Хотел: клима, градина Соба: клима, балкон, туш Спорт: базен (надворешен) Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска

img_30_DSC_2051_tn
цена/евра22.50€

Sofia Hotel Лефкада Грција

Возраст: Бебе 0- 1.99 години / Дете A 2 -11.99 години 30% наплата за откажување направено 21- 14 дена пред

13724012
цена/евра15.00€

Odyssey Hotel Лефкада Грција

Возраст: Бебе 0- 1.99 години / Дете A 2- 11.99 години 30% наплата за откажување направено 21 -14 дена пред

Athospalace
цена/евра36.50€

Athos Palace Халкидики - Касандра Грција

Athos Palace **** Калитеа, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Бар, Кафетерија, Црква, Градина, Интернет агол (се наплаќа), Сервис за

32161197.jpg.1024x0
цена/евра20.50€

Ponti Beach Hotel Лефкада Грција

Возраст: Бебе 0- 1.99 години / Дете A 2- 13.99 години 30% наплата за откажување направено 21- 14 дена пред

63422012
цена/евра27.00€

Konaki Hotel Лефкада Грција

  Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day

Lefkada-vila-tomas-1-s
цена/евра37.00€

Thomas Villa Лефкада Грција

30% наплата за откажување направено 21- 14 дена пред пристигнување, за сите периоди. 50% наплата за откажување направено 13 -8

redtower_hotel_lefkas-15
цена/евра26.50€

Red Tower Hotel Лефкада Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

17792261
цена/евра37.50€

Kalias Hotel Лефкада Грција

Возраст: Бебе 0 -5.99 години / Дете A 6 -14.99 години 30% наплата за откажување направено 21- 14 дена пред

hotel-207
цена/евра52.00€

Golden Sun Villas Лефкада Грција

Bозраст: Дете A 0- 11.99 години 30% наплата за откажување направено 21 -14 дена пред пристигнување за сите периоди. 50%

Simantro Beach2
цена/евра39.00€

Simantro Beach Халкидики - Касандра Грција

Simantro Beach**** Сани ,Касандра ,Грција Локација: Се наоѓа на самата плажа на 5км. од Неа Фокеа. Сместувачки капацитети: Хотелот има

12922428_1_y
цена/евра26.50€

Oscar Hotel Лефкада Грција

  30% наплата за откажување направено 21 -14 дена пред пристигнување, за сите периоди. 50% наплата за откажување направено 13

IMG_57221-1024x683
цена/евра38.50€

Vassiliki Bay Hotel Лефкада Грција

A/C бесплатно. Сеф (во соба) бесплатно. Грчки доручек. Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.  

_DSC4499
цена/евра26.00€

Kastro Maistro Hotel Лефкада Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

comfort-13-1024x683
цена/евра20.50€

Christina Studios Лефкада Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

17726580
цена/евра21.50€

Avra Beach Hotel Лефкада Грција

Детско креветче бесплатно A/C: бесплатно. Сеф (со доплата во хотелот). Wi-Fi: бесплатно. Доручекот е врз база на шведска маса. Локална

33780699
цена/евра25.00€

Athos Hotel Lefkada Лефкада Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

4097465
цена/евра38.50€

Porto Galini Seaside Resort & Spa Лефкада Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањето се врши во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

Port Marina5
цена/евра29.50€

Port Marina Халкидики - Касандра Грција

Port Marina *** Паљури-Пефкохори, Касандра, Халкидики Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. PP – per

dolphin-beach 1
цена/евра30.50€

Dolphin Beach Халкидики - Касандра Грција

Dolphin Beach Hotel *** Посиди, Касандра, Халкидики Хотелски содржини: бар, паркинг, ресторан, сеф (на рецепција), таверна Деца: игралиште Забава: TВ

71952832
цена/евра37.50€

Grandotel Hotel Халкидики - Касандра Грција

  30% наплата за откажување на резервација 14- 8 дена пред пристигнување. 50% наплата за откажување на резервација 7-4 дена

6173614
цена/евра53.00€

Villa Yannis Hotel Apart & Sui Крф Грција

  Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. AC со доплата. WiFi бесплатно Сеф во соба

Angelina-Hotel-Sidari-Corfu-Main-photo
цена/евра17.00€

Angelina Hotel Corfu Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

corfu-hotel-facade
цена/евра48.50€

Corfu Secret Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

74206678
цена/евра21.50€

Aurora Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. A/C со доплата во хотелот. Internet wi fi (во

78518451
цена/евра21.50€

Jason Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

gouvia-hotel-pool-05
цена/евра22.50€

Gouvia Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

corfu-paradise-inn-2-1
цена/евра18.00€

Paradise Inn Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

silver-bay-hotel-corfu-154
цена/евра22.50€

Silver Bay Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

550ab04ecca2fd194251da5a-large
цена/евра26.50€

Potamaki Beach Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. A/C бесплатно WiFi бесплатно Сеф на рецепција – достапен

GR_CFU_smartline_Nasos_et37ech_00053
цена/евра26.50€

Sea Bird Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

9319983_4979_Gallery
цена/евра24.50€

Iliada Beach Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

full_entrance_1465916651
цена/евра24.50€

Yannis Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

01
цена/евра28.50€

Royal Boutique Hotel Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

1011591
цена/евра47.50€

Primasol Louis Ionian Sun Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. Возраст: Бебе 0 1.99 г. / Дете A 2

110139a_hb_a_012
цена/евра51.00€

Sunshine Corfu Hotel & Spa Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. Возраст: Бебе 0 – 1.99 г. / Дете A

84228b82_z
цена/евра41.00€

Aquis Sandy Beach Resort Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

180169533
цена/евра40.50€

Mareblue Beach Corfu Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. Bозраст:Бебе 0 – 1.99 г. / Дете A 2

CORFU-HOLIDAY-PALACE-HOTEL-MAIN-PICTURE-1170x783
цена/евра48.00€

Corfu Holiday Palace Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   50% се наплаќа за откажување 7 или помалку

phoca_thumb_l_fatsada-6-sample-final_web
цена/евра57.50€

Corfu Palace Крф Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

14664440

Athorama Hotel Халкидики - Атос Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

hotel-night

Pelli Hotel Халкидики - Касандра Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

40915393
цена/евра23.50€

Secret Paradise Hotel & Spa Халкидики - Касандра Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

65359789
цена/евра75.50€

Pomegranate Wellness Spa Hotel Халкидики - Касандра Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

66716641
цена/евра53.50€

Olympian Bay Пиериа Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. Bозраст: дете A 0-11.99 години   PP – Per

COSMOPOLITAN_HOTEL_03
цена/евра35.50€

Cosmopolitan Hotel & Spa Пиериа Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   No Shows се наплаќа со целосната сума. A/C

Princess010
цена/евра34.50€

Mediterranean Princess Пиериа Грција

Хотелски услуги: 24 рецепција, ала карте ресторант, климатизер, објекти за банкети, бар, греење (централно), интернет (Wireless), паркинг (бесплатно) Деца: детски

Resort02
цена/евра31.00€

Mediterranean Resort Пиериа Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

27
цена/евра58.50€

Cronwell Platamon Resort Пиериа Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

MediterraneanVillage402
цена/евра48.00€

Mediterranean Village Пиериа Грција

Хотелски услуги: 24 часа рецепција, ала карт ресторан, климатизер (јавни простории), објекти за банкети, бар, продавница, доктор (на повик), рано

CAVO_OLYMP_1042
цена/евра42.00€

Cavo Olympo Пиериа Грција

Хотелски услиги: сервис за перење, ресторан, сервис за будење забава: бар, бар на базен здравје & убавина: масажа, спа Соба:

1486728292_8511
цена/евра24.00€

Potos Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: климатизер (јавни простории), ресторан Деца: анимациска програма Забава: бар, бар на базен Соба: климатизер, балкон, фен, мини бар,

photo3000072
цена/евра32.00€

Thalassies Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: ала карт ресторан, доктор (на повик), рано чекирање, интернет (Wireless), паркинг, ресторан, собна услуга, таверна, сервис за будење

Aerial1-web
цена/евра27.50€

Makedon Hotel Тасос Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

1468247223_8166
цена/евра22.50€

Natasa Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: градина, објекти за хендикепирани лица, интернет, паркинг, ресторан забава: бар, кафе бар, бар на базен, снек бар, тв

e922c291-37bc-4a45-ed31-d36ff11c9e83
цена/евра20.50€

Achillion Hotel Thassos Тасос Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

15672
цена/евра42.00€

Alexandra Beach & Spa Тасос Грција

Хотелски услуги: 24 часа рецепција, ала карт ресторан, бар, доктор (на повик), лифт, интернет, интернет агол (со доплата), мини маркет,

2788
цена/евра46.50€

A for Art Design Hotel Тасос Грција

Хотелски услуги: ала карт ресторан, бар, ресторан Плажа/базен: чадори (на базен), лежалки (на базен) соба: климатизер, бањарки, фен, интернет (wireless),

makryammos-bungalows-01
цена/евра43.00€

Makryammos Bungalows Тасос Грција

  Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. PP – Per Person / Per Day (Basic

39647926
цена/евра58.00€

Alea Hotel & Suites Тасос Грција

Хотелски услуги: 24 часа рецепција, менувачница, лифт, интернет (Wireless), интернет агол (се наплаќа), сервис за перење,мини маркет, паркинг деца: негователка

34295

Alexandra Golden Boutique Тасос Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

2_b

Dimitra Hotel Превеза Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. PP – Per Person / Per Day (Basic Rates)

P5250094

Anna Hotel Apartments Превеза Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. PP – Per Person / Per Day (Basic Rates)

32_140_22_hotelgarden

Preveza Beach Hotel Превеза Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

hotel-front5

Cleopatra Beach Hotel Превеза Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   PP – Per Person / Per Day (Basic

IMG_0475_rs

Kanali Beach Hotel Превеза Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

1424959304_8374

Daluz Boutique Hotel Превеза Грција

Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност.     PP – Per Person / Per Day

hoteltolo (1)

Hotel Tolo Пелопонез Грција

Хотелот Толо се наоѓа на самиот брег, на плажата во Толо. Собите во  хотелот се комфорни сo сопствена бања TWC,

Lily Ann Village
цена/евра31.00€

Lily Ann Village Халкидики - Ситонија Грција

Lily Ann Village *** Никити, Ситонија, Халкидики Хотелот располага со: скара/простор за излети, менувачница, Доктор (на повик), градина, интернет (Wireless),

Naias Hotel
цена/евра26.50€

Naias Beach Hotel & Apartments Халкидики - Касандра Грција

Naias Beach Hotel & Apartments *** Ханиоти, Касандра – Халкидики Naias Hotel-от се наоѓа во Ханиоти, едно од најпопуларните туристички

h-stefani1
цена/евра26.00€

Stefani Hotel Халкидики - Ситонија Грција

Локација: Сарти,Ситонија, Халкидики, на 100 м од плажа. На една од најубавите дестинации за летен одмор во Грција, Халкидики, во

macedoniansun
цена/евра28.50€

Macedonian Sun Халкидики - Касандра Грција

Macedonian Sun *** Калитеа, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Бар, Паркинг, Ресторан Деца: Детски базен, Игралиште Соби: Клима уред,

akti
цена/евра43.00€

Akti Ouranoupolis Халкидики - Атос Грција

Akti Ouranoupolis *** Уранополис, Aтос ,Халкидики Хотелот е лоциран на морскиот брег на 1,5 км од Уранополи, на полуостровот Атос.

melissahotel5
цена/евра35.50€

Melissa Hotel Халкидики - Ситонија Грција

Melissa Hotel Псакудија, Ситонија – Халкидики Хотелот располага со: Ала кард ресторан, климатизиран, бар, доктор (на повик), паркинг, ресторан, собен

porhibach6

Porfi Beach Халкидики - Ситонија Грција

Никити – Ситонија, Халкидики Локација: Хотелот се наоѓа во Никити, на самата плажа Сместувачки капацитети: Сите соби се опремени со

rema
цена/евра26.50€

Rema Hotel Халкидики - Ситонија Грција

Rema Hotel *** Вурвуру, Ситонија, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Бар, Паркинг, Ресторан Деца: Игралиште Соби: Клима уред, Фрижидер, Интернет,

Philoxenia Bungalows8
цена/евра27.00€

Philoxenia Bungalows Халкидики - Ситонија Грција

Philoxenia Bungalows *** Псакудиа, Ситониа, Халкидики Хотелот располага со: Интернет, лоби, ресторан Деца: игралиште Забава: кафич, бар покрај базен, ТВ

ETINOLpolis3
цена/евра28.50€

Elinotel Polis Халкидики - Касандра Грција

Elinotel Polis*** Ханиоти, Касандра, Халкидики Хотел: рецепцијата работи 24 часа, клима (во јавниот простор), бар, доктор (на повик), лифт, греење

stratos
цена/евра58.00€

Stratos Hotel Халкидики - Касандра Грција

Stratos Hotel *** Афитос, Касандра – Халкидики Хотелот располага со: Соба за багаж, бар, градина, греење (централно), интернет (Wireless), библиотека,

kripogihotel
цена/евра34.50€

Kriopigi Beach Hotel Халкидики - Касандра Грција

Kriopigi Beach **** Криопиги, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Климатизирано, Соба за багаж, Банкет сала, Бар, Менувачница, Доктор (на

Chrousso Village
цена/евра43.50€

Chrousso Village Халкидики - Касандра Грција

Chrousso Village *** Паљури, Касандра, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, Климатизирано, Бар, Бизнис центар, Менувачница, Градина, Услови за хендикепирани лица,

blue delfin
цена/евра42.00€

Blue Dolphin Hotel Халкидики - Ситонија Грција

Blue Dolphin Hotel  ****  Ситонија, Метаморфози, Халкидики Забава:  Бар, Кафетерија, Жива музика, Бар крај базенот, Снек бар, ТВ соба Хотел:  24

vila-mare
цена/евра46.00€

Village Mare Халкидики - Ситонија Грција

Village  Mare **** Метаморфози – Ситонија, Халкидики Хотел: 24 часа рецепција, A la carte ресторан, Бар, Доктор (на повик), Интернет

possidi
цена/евра51.50€

Possidi Holidays Resort Халкидики - Касандра Грција

Possidi Holidays Resort***** Посиди, Касандра -Халкидики Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. Цените се дадени

portesbeach1
цена/евра36.50€

Portes Beach Халкидики - Касандра Грција

Portes Beach Hotel ****   Неа Потидеа,Касандра,Грција Локација: Хотелот има привилегирана положба сместен во сликовит предел на космополитската и интересна

istonclubhotel4
цена/евра46.00€

Istion Club Халкидики - Касандра Грција

Istion Club ***** Потидеа – Касандра Соба : Клима уред, Baby Cot – на барање, Балкон, Бања, Фен, Греење, Мини

Porto Carras - Meliton Beach
цена/евра53.50€

Porto Carras – Meliton Beach Халкидики - Ситонија Грција

Porto Carras – Meliton Beach***** Неос Мармарас, Ситонија – Халкидики Забава: Анимациски програми, Бар, Кафетерија, Жива музика, Бар крај базенот,

Athena Pallas Village5
цена/евра42.50€

Athena Pallas Village Халкидики - Ситонија Грција

Athena Pallas Village Неос Мармарас, Ситонија – Халкидики Хотел: А ла кард ресторан, Климатизирано, Уметничка Галерија, Соба за багаж, Банкет

Eviana-Beach-Hotel-photos-Exterior-Eviana-Beach

Eviana Beach Евиа Грција

Eviana Beach ***  Евиа Цените се изразени во ЕВРА, плаќањата се вршат во денарска противвредност. вид на соба/ за лице ПП min pax max pax 10-30/06 01/07-31/08/17

Miramare
цена/евра26.00€

Hotel Miramare Евиа Грција

Hotel Miramare**** Еретриа, Евиа На само 50 километри од Атина, 4-ѕвезден Hotel Miramare се наоѓа во прекрасен залив, само 4 километри

negroponte1
цена/евра41.50€

Negroponte Resort Евиа Грција

Negroponte Resort ***** Еретриа ,Евиа ,Грција Negroponte Resort***** е на само 3 километри. од историскиот Eretria, и се наоѓа од страната

gran Blue Evia 1
цена/евра36.00€

Grand Blue , Evia Евиа Грција

Grand Blue*** Еретриа,Евиа, Грција Со директен пристап до песочна плажа, Grand Blue е опремен со голем отворен базен.Спортски објекти вклучуваат

54339233

Alonia Studios Пелопонез Грција

АЛОНИА се лоцирани на 150 м. од плажата, продавниците, таверни. Располага со студија и мезонети. Сите се опремени со бања,

4682591

Hotel Tolon Holidays Пелопонез Грција

Хотелот Толон Холидејс е нов хотел во ланецот на СКАЛИДИС хотели. Отворен е во Јуни 2001 и ги нуди познатите

33436122

Hotel BARBUNA*** Пелопонез Грција

Хотелот Барбуна е сместен на само неколку чекори од плажата во Толо, во подножјето на планината Барбуна од каде потекнува

Palmariva1

Palmariva Beach Club Евиа Грција

Palmariva Beach Club**** Малаконта, Евиа, Грција Хотелот Palmariva Beach Club Bomo 4 * со поглед на прекрасниот брег на Евиа, опкружен

assa9

Assa Maris Bomo Халкидики - Ситонија Грција

Assa Maris Bomo Club**** Агиос Николаос, Халкидики ,Грција Се наоѓа на самата прекрасна плажа во Халкидики, Assa Maris Bomo клубот нуди убав голем базен

Theoxenia Hotel7
цена/евра40.00€

Theoxenia Hotel Халкидики - Атос Грција

Theoxenia Hotel **** Уранополи – Атос Локација: Хотелот се наоѓа на 120 км од Солунскиот аеродром, 2.5 км од Уранополи, последното

Porto Carras - Sithonia Beach1
цена/евра71.00€

Porto Carras – Sithonia Beach Халкидики - Ситонија Грција

Porto Carras – Sithonia Beach ***** Неос Мармарас, Ситонија – Халкидики Хотел: А ла кард ресторан, Климатизирано, Соба за багаж,

Elinotel Apolamare1
цена/евра63.00€

Elinotel Apolamare Халкидики - Касандра Грција

Elinotel Apolamare ***** Ханиоти ,Касандра, Халкидики Хотел : 24 часа рецепција, Климатизирано, Бар, Менувачница, Доктор (на повик), Лифт, Градина, Греење