loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Крит

Петтиот најголем остров во Средоземното Море и убедливо најголемиот во Грција. Уникатната положба, на природната граница помеѓу Егејското и Средоземното Море, ја прави климата на овој остров навистина неодолива. Но, причините зошто да заминете со нас на авантура на Крит се многу побројни.
Плажите на долгнавестиот остров не се споредуваат со ниту едно друго место на светот. Внатрешноста на копното пак е приказна сама за себе.

СИТЕ ХОТЕЛИ ВО КРИТ

7f6b5a760f0fbab6da318275187d7ea2b9b2ab96-fil17953
цена/евра41.50€

Creta Residence Hotel Крит Грција

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   Возраст: Бебе 0 -2.99

PKP22355-Edit_800x800
цена/евра42.00€

Stella Village Крит Грција

Хотел: 24 часа рецепција, клима, менувачница, доктор (на повик), интернет, перална, мини маркет, паркинг, ресторант, продавница за сувенири Плажа/Базен: лежалки