loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Закинтос

Закинтос

Лаганас се наоѓа на јужниот брег на островот. Популарен е по убавите песочни плажи и богатиот ноќен живот. Претставува најголемо и најдинамично летовалиште на островот, има 5км долга плажа и кристално чисто море.Дали ќе ги минете вашите денови на плажите: Agios Nikolaos , Аlikes, Banana beach, Dafni, Drosia, Pahia Ammos beach, Kaminia, Keri, Koula, Gerakas, Limnionas beach, Makris Gialos, Marathia, Porto Zero, Porto Roma, Porto Vromi, Tsilivi, Spianza, Stenitis, Xygia или едноставно ќе останете пасивни уживајќи во убавините на местата Argassi I Laganas.

СИТЕ ХОТЕЛИ ВО ЗАКИНТОС

70950523
цена/евра50.50€

Zante Park Hotel Закинтос Грција

Хотел: 24 рецепција, организација на банкети, бар, бизнис центар, кафетерија, интернет (Wireless), перална, ресторант Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен)

9-hotel-and-pool-view-from-above
цена/евра35.50€

Plaza Pallas Hotel Закинтос Грција

Цените во табелата подолу се во ЕВРА по лице, плаќањата се вршат во денарска противвредност.   Возраст: Бебе 0 -1.99

strada-82
цена/евра26.00€

Strada Marina Hotel Закинтос Грција

Хотел: 24 часа рецепција, менувачница, објекти за хендикепирани, интернет, хемиско, ресторант, собна услуга Плажа/Базен: лежалки и чадори (на базен) Забава: