loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Hotel Astera 4*

astera
Вид на сместување 08.11.2017 – 10.11.2017    HB
Лице во двокреветна соба € 26,00
Еднокреветна соба € 37,50

Цената вклучува:
1 ноќевање по лице на база полупансион
Бесплатна употреба на базен, сауна, фитнес, турска бања
Внатрешен затоплен базен, фитнес сала, Wi-Fi, сауна џакузи и парна бања, гаража
Паркинг
Вклучена туристичка такса 9%

Минимум престој 2 ноќевања!
Целосно плаќање е потребно 2 дена по потврда!

Намалување:
Деца до 2.99 години – бесплатно
Прво дете 3.00 -12.99 години на дополнително легло со 2 возрасни – бесплатно
Дете 3.00 – 12.99 години на редовно легло – 50% попуст
Две деца 3.00 -12.99 години со 1 возрасен – секое дете има 50% попуст
Возрасен на дополнително легло – 30% попуст на редовната цена

Откажувања:
Нема да се наплати 10 дена пред пристигнување
По овој период 2 ноќи се наплаќаат

No show 100 % наплата

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone