loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

АПАРТ ХОТЕЛ ’’ORBILUX’’ БАНСКО

orbiluks

11 ОКТОМВРИ И 23 ОКТОМВРИ 2017

сместување СТУДИО 2+1(0-3 г.) АПАРТМАН со 1 СПАЛНА

2+2

АПАРТМАН сон 2 СПАЛНИ 4+2
ПАКЕТИ НП ПП НП ПП НП ПП
2 ноќи 38 46 42 50 38 46
3 ноќи 51 62 57 69 51 62
4 ноќи 62 78 70 86 65 78

Цените се дадени во евра за лице и вклучуваат:

Појадок или појадок и вечера, користење на базен, сауна, парна бања, теретана, пинг понг, интернет, паркинг, туристичка такса

 

НП – ноќевање со појадок

ПП – полупансион (појадок и вечера)

Деца до 2.99 г. – Бесплатно

Деца 3.99 – 12.99 г. плаќаат

  • Дополнително легло – 50% попуст на цената за лице
  • Редовно легло -30% попуст на цената за редовно легло

Деца над 12.99 г. Или возрасен на дополнително легло плаќа 70% од цената за редовно легло

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone