loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Hotel Casa Karina 4*

p_4875e1d354c971f5561f62a88ecdd819_d3ac3994994a969e78d41b7e73644fca
Вид на сместување 11.10.2017 – 13.10.2017       08.11.2017 – 10.11.2017   HB 11.10.2017 – 13.10.2017    

08.11.2017 – 10.11.2017             ALL

Лице во двокреветна соба € 27,50 € 28,50
Лице во студио € 27,50 € 28,50
Лице во апартман со една спална € 27,50 € 28,50
Лице во апартман со две спални € 27,50 € 28,50
Еднокреветна соба € 40,50 € 41,50
Возрасен на дополнително легло € 23,00 € 24,50
Дете 6 -11.99 г. на редовно легло € 17,00 € 18,00
Дете 6-11.99 г. на дополнително легло € 16,00 € 17,00

Цената вклучува:
1 ноќевање по лице на база полупансион или All inclusive
Бесплатна употреба на внатрешен базен, фитнес, сауна, парна бања
Wi-Fi
Вклучена туристичка такса, 9%

Минимум престој – 2 ноќевања!
Целосно плаќање се врши 2 дена по потврдување на резервацијата!

Капацитет
Двокреветна соба – 2 + 2 деца до 11.99 години
Студио – 2 + 1 дете до 3.99 години
Апартман со една спална – 2 + 1 лице
Апартман со 2 спални – 4 + 1 лице

Доплата:
Внатрешен паркинг – 4.00 евра за 24 часа – доплата на лице место
Бањарка – 2.50 евра за престој со депозит од 15.00 евра – плаќање на лице место
Детско креветче – 2.50 евра на ден – плаќање на лице место

Намалувања:
Дете до 5.99 години со 2 возрасни – бесплатно

Откажувања:
Нема да се наплати 14 дена пред пристигнување
По овој период 2 ноќи се наплаќаат

No show 100 % наплата

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone