loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Park Hotel Gardenia 4*

gardenia park
Вид на сместување 11.10.2017 – 13.10.2017      20.10.2017 – 23.10.2017      08.11.2017 – 10.11.2017   HB 11.10.2017 – 13.10.2017      20.10.2017 – 23.10.2017      08.11.2017 – 10.11.2017   ALL
Лице во economy двокреветна соба € 21,00 € 25,00
Лице во стандард двокреветна соба € 22,00 € 26,00

Цената вклучува:
1 ноќевање по лице на база полупансион или All inclusive
Бесплатна употреба на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, џакузи
Паркинг и Wi-Fi
Вклучена туристичка такса 9%

Минимум престој – 2 ноќевања!
Целосно плаќање 2 дена по потврда!

Капацитет
Еднокреветна соба – 1 лице
Стандард двокреветна соба – 2 + 1 или 2 + 2 лица
Еconomy двокреветна соба – 2 лица

Намалувања:
Прво дете до 6.99 години на дополнително легло – бесплатно
Второ дете до 6.99 години на дополнително легло со 2 возрасни – 10.00 евра на база полупансион и 13.00 евра на ALL на ден
Дете 7 – 11.99 години на дополнително легло со 2 возрасни – 11.00 евра на база полупансион и 14.00 евра на ALL на ден
Дете 7 – 11.99 години на дополнително легло со 1 возрасен – 14.00 евра на база полупансион и 18.00 евра на ALL на ден
Возрасен на дополнително легло – 15.00 евра на база полупансион и 20.00 евра на ALL на ден

Доплата:
Еднокреветна соба – 15.00 евра на ден
Соба со балкон – 7.00 евра на ден

Откажување:
По извршеното плаќање средствата не се рефундираат!

No show 100 % наплата

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone