loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Hotel St George ski and SPA 4*

Hotel St George ski and SPA Bans
Вид на сместување 11.10.2017 – 13.10.2017           20.10.2017 – 23.10.2017      08.11.2017 – 10.11.2017   HB 11.10.2017 – 13.10.2017           20.10.2017 – 23.10.2017      08.11.2017 – 10.11.2017     ALL
Лице во двокреветна соба € 23,50 € 27,00
Еднокреветна соба € 35,50 € 41,00
Возрасен на дополнително легло во апартман со една спална € 20,00 € 24,00
Деца 6 – 11.99 години на дополнително легло € 7,00 € 10,00
Деца до 5.99 години Бесплатно Бесплатно

Цената вклучува:
1 ноќевање за лице со доручек и вечера или All inclusive
Внатрешен базен, финска сауна, арома сауна, парна бања, џакузи
Интернет
Детско катче
Вклучена туристичка такса 9%

Минимум престој – 2 ноќевања!
Целосно плаќање е потребно 2 дена по потврда на резервација!

Капацитет
Двокреветна соба – 2 лица
Студио – 2 + 1 лице
Апартман со една спална – 2 + 2 лица

Доплата:
Доплата за студио – 7 евра на ден
Доплата за апартман со една спална – 12 евра на ден

Намалувања:
Деца до 5.99 години на дополнително легло – бесплатно

Откажувања:
Нема да се наплати 14 дена пред пристигнување
По овој период 2 ноќи се наплаќаат

No show 100 % наплата

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone