loading...
Arbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, КрстарењаArbotravel – Хотели во Грција, Аранжмани, Превоз, Авиобилети, Летувања, Зимувања, Крстарења
Forgot password?

Murite Club Hotel 4*

584
Вид на сместување  11.10.2017 – 13.10.2017
20.10.2017 – 23.10.2017 08.11.2017 – 10.11.2017
08.12.2017 – 10.12.2017    HB
 11.10.2017 – 13.10.2017
20.10.2017 – 23.10.2017 08.11.2017 – 10.11.2017
08.12.2017 – 10.12.2017    ALL
Лице во стандард соба                      (2+0) /Orchidea/ € 24,50 € 30,00
Лице во апартман со една спална (2+2 ) /Orchidea/ € 29,00 € 34,50

Цената вклучува:
1 ноќевање по лице на база полупансион или ALL
Бесплатна употреба на внатрешен базен, фитнес, сауна, џакузи, Wi-Fi на рецепција; детски клуб
Бесплатен шатл
Хотелско осигурување, и вклучена туристичка такса 9%

Минимум престој – 2 ноќевања!
Целосно плаќање 2 дена по потврда!

Намалувања:
Деца до 3,99 години бесплатно
Прво дете 4 – 13.99 години на дополнително легло во апартман со една спална – бесплатно
Второ дете 4 – 13.99 години на дополнително легло во апартман со една спална – 50% попуст
Дете 4 – 13.99 години на редовно легло – 50% попуст
Возрасен на дополнително легло – 25% попуст
Доплата за еднокреветна соба +50% од редовната цена

Откажување:
Нема да се наплати 7 дена пред пристигнување
По овој период – 1 ноќ се наплаќа

No show 100 % наплата

Спеделете со пријателите!Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone