Hotel Kamena

Хотел со 3 ѕвезди, вклучува ресторан, фитнес центар, бар и спа

Пампорово
img

Соби

Опис

Локација: во централниот дел на Пампорово и на 1 км. од ски-патеките и лифт.

Реновиран: 2019 година.

Капацитет: 1 зграда, 3 ката / без лифт

Сместувања:

Двокреветна соба (2, 2 + 1, 3+0), (едната е опремена за користење од инвалиди)

Трокреветна соба (2, 2+2, 3 + 1)

Студио (2, 2 + 2, 3, 3 + 1, 4)

Дел од двокреветните соби располагаат со тераса.


Капацитет: ресторан - 90 места, меана - 120 места, лоби-бар со панорамски поглед - 40 места.

Бесплатно: Wi-Fi на територијата на хотелот, транспорт до ски-центар Малина, ски-гардероба, фитнес, парна бања, сауна.

Со плаќање: VIP- сала - 16 места, сеф, масажа.

Паркинг: бесплатно, ограничен број места.

Домашни животни: не се дозволени.

За децата: соба за игри и креативни дејности. 

Храна: ПП (појадок и вечера).


Check-in – по 14:00 ч.


Check-out – до 12:00 ч.

Локација

Детали

Хотелoт е со добра локација и нуди спокојна атмосфера. Собите се реновирани и имаат стилска визија. Хотелот нуди бесплатно користење на паркинг (ограничен број места), фитнес, сауна, парна бања, како и нуди на гостите трансфер до ски-центар Малина. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро