Вила Копаоник

Една од најубавите вили на најубавата планина во Србија

Копаоник
img
img
img
img
img
img

Соби

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10.03-24.03.2024
73.00 € (1 ноќ) 79.00 € (1 ноќ) 556.00 € (7 ноќи) 513.00 € (7 ноќи) 513.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10.03-24.03.2024
85.00 € (1 ноќ) 98.00 € (1 ноќ) 726.00 € (7 ноќи) 641.00 € (7 ноќи) 598.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10.03-24.03.2024
124.00 € (1 ноќ) 141.00 € (1 ноќ) 1.244.00 € (7 ноќи) 987.00 € (7 ноќи) 865.00 € (7 ноќи)

01-10.12.2023 10-24.12.2023 24.12.2023-28.01.2024 28.01-10.03.2024 10.03-24.03.2024
141.00 € (1 ноќ) 190.00 € (1 ноќ) 1.329.00 € (7 ноќи) 1.221.00 € (7 ноќи) 987 .00 € (7 ноќи)

Опис

Во цената е вклучено:

  • Наем на студио/ апартман за наведениот број на ноќи
  • Koристење ски гардероба
  • Бесплатен wi-fi
  • Секојдневно одржување
  • Услуги на рецепција 


Цените се во евра по студио/апартман за 1 или 7 ноќевања.

Помал број на ноќевања, на барање.


Во цената не е вклучено:

- Такса за престој: Возрасни 1,10 еур дневно; Деца од 7 до 15 год 0,60 еур дневно; Деца 2 до 7 год. бесплатно

- Осигурување 0,45 еур дневно по лице (деца до 2 год. не плаќаат осигурување)


Паркинг во подземна гаража 13 еур на ден. Плаќање во агенција.

Локација

Цена

73.00 €

Детали

Вила Копаоник се наоѓа на надморска височина од 1710 м и во самиот центар на туристичкиот центар Копаоник. Корисниците имаат на располагање станови со големина од 28 до 62 м2, како и подземна гаража. Вилата има и прекрасни соби и апартмани со многу удобен и комплетно нов мебел. 


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро