Хотел Сребрена Лисица

Хотелот кој се наоѓа во срцето на ски-центарот на Копаоник

Копаоник
img

Соби

Опис

Услови за деца:

• Деца до две години (во придружба на две возрасни особи) - гратис

• Деца 2-6 години (во придружба на две возрасни особи), плаќаат 50% од дадената цена

• Деца 6-12 години (во придружба на две возрасни особи), плаќаат 70% од дадената цена

Доплати:

• Доплата за ручек 850 rsd за возрасни. За деца до 12 години 425 rsd како опција.

• За користење на петто легло се доплаќа 60% а шестиот 40% од дневната цена по лице  

• Доплата за еднокреветна соба 70%  

• Такса за престој 120 rsd по лице од ноќ, деца 7 -15 год плаќаат такса за престој 60 rsd по лице од ноќ, деца до 7 год не плаќаат

• Цена за осигурување – 30 rsd по ден за сите гости во хотелот. 

Локација

Цена

244.00 €

Детали

Во цената е вклучено:

  • Услуга полупансион за избраниот период и број на денови за престој 
icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро