Хотел Сребренац

Хотелот кој скијачите го сметаат за најдобро позиционираниот хотел на Копаоник

Копаоник
img

Соби

Опис


Попусти за деца:

• Деца до 4 години бесплатно

• Деца од 4 – 12 години во придружба на двајца родители попуст од 30% 


Доплати:

• Такса за престој дневна по лице за возрасни 100 rsd, деца 7-15 години 50 rsd; Осигурување 10 динари дневно по лице за сите возрасти – се плаќа на рецепцијата на хотелот

• Доплата за 1/1 изнесува 40%  од цената за 1/2 соба. 

Локација

Цена

30.00 €

Детали

Цени:

• Цени за соба се изразени по лице, на ден за 7 дена и изразени во евра на база полупансион (шведска маса)

• Цена за апартман е за наем на дневно ниво за седум дена на база полупансион (шведска маса) до 4 или 5 лица во зависност од сместувачките капацитети на апартмани.

• За сите услуги кои се пократки од минималниот број ноќевања, цените наведени во табелата се зголемуваат за 20%
icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро