Chrousso Village

За незаборавни семејни одмори

Грција
img
img
img
img

Соби

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
42.00 € / 63.00 € 57.00 € / 80.00 € 77.00 € / 100.00 € 100.00 € / 124.00 €

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
52.00 € / 73.00 € 69.00 € / 92.00 € 92.00 € / 115.00 € 115.00 € / 140.00 €

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
59.00 € / 80.00 € 78.00 € / 101.00 € 103.00 € / 126.00 € 129.00 € / 153.00 €

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
48.00 € / 68.00 € 64.00 € / 87.00 € 85.00 € / 108.00 € 106.00 € / 130.00 €

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
82.00 € / 113.00 € 120.00 € / 143.00 € 157.00 € / 180.00 € 190.00 € / 215.00 €

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
75.00 € / 96.00 € 99.00 € / 222.00 € 130.00 € / 153.00 € 158.00 € / 182.00 €

27.04 – 01.06 / 29.09 – 15.10 02 – 22.06 / 15 – 28.09 23.06 – 06.07 / 01 – 14.09 07.07 – 31.08
57.00 € / 78.00 € 75.00 € / 98.00 € 99.00 € / 121.00 € 120.00 € / 144.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице за ноќевање на база полупансион или all inclusive

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Четврто лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Трето дете (2-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 30%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 23.09.2022 до 15.01.2023 и 30% платени до 20.01.2023, за престој од 27.04.2023 до 22.06.2023 и од 15.09.2023 до 15.10.2023.


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 23.09.2022 до 15.01.2023 и 30% платени до 20.01.2023, за престој од 23.06.2023 до 14.09.2023 и 30% платени до 05.03.2023, за престој од 27.04.2023 до 15.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2022 до 30.04.2023 и 30% платени до 05.05.2023, за престој од 27.04.2023 до 15.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 7-13 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-6 дена пред пријавувањето, се наплатува 100% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

58.00 €

Детали

Сместено во Паљури, на 750 метри од плажата Chrousso, нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, надворешен базен и бар со градина, детски клуб. На помалку од 1 км од плажата Порто Валица и 17 минути пешачење од плажата Навагос. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро