Hotel Sousouras

Сместен на самиот морски брег

Грција
img

Соби

07 – 31.05 / 01 – 20.10 01 – 13.06 / 16 – 30.09 14 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 12.07 / 23 – 31.08 13.07 – 22.08
37.00 € 45.00 € 55.00 € 64.00 € 68.00 €

07 – 31.05 / 01 – 20.10 01 – 13.06 / 16 – 30.09 14 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 12.07 / 23 – 31.08 13.07 – 22.08
120.00 € 162.00 € 167.00 € 173.00 € 176.00 €

07 – 31.05 / 01 – 20.10 01 – 13.06 / 16 – 30.09 14 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 12.07 / 23 – 31.08 13.07 – 22.08
104.00 € 146.00 € 157.00 € 162.00 € 167.00 €

07 – 31.05 / 01 – 20.10 01 – 13.06 / 16 – 30.09 14 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 12.07 / 23 – 31.08 13.07 – 22.08
37.00 € 45.00 € 54.00 € 64.00 € 68.00 €

07 – 31.05 / 01 – 20.10 01 – 13.06 / 16 – 30.09 14 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 12.07 / 23 – 31.08 13.07 – 22.08
126.00 € 168.00 € 173.00 € 178.00 € 184.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, на база ноќевање со појадок.

*Цените за собите се изразени по лице / Цените за family room и bungalow се вкупно за цело семејство.

*Трето лице во соба за 4 лица, плаќа 70% од вкупната сума.

*Второ дете (0-12 г.), 70% од вкупната сума.


Early Booking Offer 13%

За family room за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 01.06.2023 до 30.09.2023.


Early Booking Offer 15%

За standard room за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 14.06.2023 до 15.09.2023.


Early Booking Offer 17%

За standard room за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 07.05.2023 до 13.06.2023.


Early Booking Offer 7%

За family bungalow за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 07.05.2023 до 20.10.2023.


Early Booking Offer 7%

За family bungalow (за 5 лица) за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 07.05.2023 до 20.10.2023.


Early Booking Offer 17%

За standard room за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 16.09.2023 до 20.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За standard room (за 4 лица) за резервации направени во период од 19.10.2022 до 31.03.2023 и платени 35% до 05.04.2023, за престој од 01.06.2023 до 30.09.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-3 дена пред пријавувањето, се наплатуваат 3 ноќевања.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%. 

Локација

Цена

37.00 €

Детали

Се наоѓа во Ханиоти, сместен на самиот морски брег и на само неколку чекори од централниот плоштад. Од хотелските содржини на располагање се надворешен базен, паркинг за сопствени возила, бежичен интернет, лежалки и чадори на плажа се со доплата, околу базенот бесплатни, игралиште и базен за деца.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро