Хотел со 3 ѕвезди лоциран на прекрасниот залив Касандра, во селото Ханиоти

Грција
img

Соби

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
36.00 € 53.00 € 58.00 € 69.00 € 72.00 €

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
41.00 € 58.00 € 63.50 € 74.00 € 77.50 €

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
48.50 € 73.00 € 80.00 € 98.00 € 103.00 €

01 – 31.05 / 01 – 05.10 01 – 15.06 / 16 – 30.09 16 – 30.06 / 01 – 15.09 01 – 19.07 / 20 – 31.08 20.07 – 19.08
53.00 € 78.50 € 85.00 € 103.00 € 106.50 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со појадок.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-6 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.

*Второ дете (6-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период до 30.04.2024 за престој 01/05-15/06/2024 и платени до 05.05.2024.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 20.10.2023 до 30.04.2024 и платени

до 05.05.2024, за престој од 16.09.2024 до 05.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 20% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

No show се наплатува 50%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

36.00 €

Детали

Хотел Naias е хотел со 3 ѕвезди кој се наоѓа во прекрасниот залив Касандра во Ханиоти, Халкидики. Лоциран веднаш до плажата и нуди удобни студија и апартмани, бар на плажа со свежи сокови, лесни оброци и освежителни коктели и грчка кујна.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро