Hotel Tresor Sousouras

Во срцето на Ханиоти

Грција
img

Соби

30.05 – 03.06 04 - 15.06 16.06 – 05.07 / 26.08 – 10.09 06.07 – 25.08 11 – 22.09
36.00 € 50.00 € 63.00 € 78.00 € 50.00 €

30.05 – 03.06 04 - 15.06 16.06 – 05.07 / 26.08 – 10.09 06.07 – 25.08 11 – 22.09
40.00 € 55.00 € 67.00 € 80.00 € 55.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (4-14 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 30%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.11.2022 до 31.12.2022 и целосно платени до 05.01.2023, за престој од 30.05.2023 до 22.09.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и целосно платени до 05.03.2023, за престој од 30.05.2023 до 22.09.2023.


Забелешка:

Понудата за рана резервација важи за пријавување само на одредени датуми (25/05, 30/05, 01/06, 04/06, 06/06, 09/06, итн.)


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%. 

Локација

Цена

36.00 €

Детали

Се наоѓа во „срцето“ на Ханиоти и на само неколку метри од морето. Може да се опуштите во областа на базенот и да уживате во кафето во неговата негувана градина.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро