Blue Dolphin

Одлична дестинација за одмор, сместена помеѓу два полуострови

Грција
img

Соби

28.04 – 31.05 / 01 – 28.10 01- 30.06 / 15–30.09 01–09.07 / 24.08 – 14.09 10.07 – 23.08
65.00 € 95.00 € 107.00 € 123.00 €

28.04 – 31.05 / 01 – 28.10 01- 30.06 / 15–30.09 01–09.07 / 24.08 – 14.09 10.07 – 23.08
71.00 € 107.00 € 123.00 € 153.00 €

28.04 – 31.05 / 01 – 28.10 01- 30.06 / 15–30.09 01–09.07 / 24.08 – 14.09 10.07 – 23.08
111.00 € 147.00 € 176.00 € 217.00 €

28.04 – 31.05 / 01 – 28.10 01- 30.06 / 15–30.09 01–09.07 / 24.08 – 14.09 10.07 – 23.08
111.00 € 147.00 € 176.00 € 217.00 €

28.04 – 31.05 / 01 – 28.10 01- 30.06 / 15–30.09 01–09.07 / 24.08 – 14.09 10.07 – 23.08
99.00 € 134.00 € 161.00 € 206.00 €

28.04 – 31.05 / 01 – 28.10 01- 30.06 / 15–30.09 01–09.07 / 24.08 – 14.09 10.07 – 23.08
92.00 € 124.00 € 148.00 € 187.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен. 

*Второ дете (3-12 г.) плаќа 50% од цената за возрасен. 


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 24.10.2022 до 31.01.2023 и платени 50% до 05.02.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.05.2023.


Early Booking Offer 25%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 24.10.2022 до 31.01.2023 и платени 50% до 05.02.2023, за престој од 01.10.2023 до 28.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 24.10.2022 до 31.01.2023 и платени 50% до 05.02.2023, за престој од 01.06.2023 до 30.09.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 24.10.2022 до 31.01.2023 и платени 50% до 05.05.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.05.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 до 30.04.2023 и платени 50% до 05.05.2023, за престој од 01.10.2023 до 28.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 до 30.04.2023 и платени 50% до 05.05.2023, за престој од 01.06.2023 до 30.09.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

No show се наплатува 50%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 50%.

Локација

Цена

65.00 €

Детали

Сместен помеѓу два полуострови, Ситонија и Касандра, опкружен со прекрасни градини, во Метаморфоси, со велнес центар, базен и приватна плажа. Приморскиот град Никити е околу 5 минути возење од комплексот. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро