Portes Beach

Хотел со 4* кој се наоѓа на почетокот на полуостровот Касандра

Грција
img

Соби

26.04 – 20.05 / 28.09 – 22.10 21.05 – 13.06 / 10 – 27.09 14.06 – 13.07 / 28.08 – 09.09 14 – 27.07 / 28.07 – 27.08
61.00 € / 80.00 € 98.00 € / 124.00 € 147.00 € / 179.00 € 167.00 € / 199.00 €

26.04 – 20.05 / 28.09 – 22.10 21.05 – 13.06 / 10 – 27.09 14.06 – 13.07 / 28.08 – 09.09 14 – 27.07 / 28.07 – 27.08
41.00 € / 58.00 € 80.00 € 119.00 € 126.00 €

26.04 – 20.05 / 28.09 – 22.10 21.05 – 13.06 / 10 – 27.09 14.06 – 13.07 / 28.08 – 09.09 14 – 27.07 / 28.07 – 27.08
45.00 € / 64.00 € 67.00 € / 93.00 € 131.00 € 145.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион или all inclusive.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-14 г.) плаќа 50% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и платени 60% до 05.03.2023, за престој од 26.04.2023 до 20.05.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и платени 60% до 05.03.2023, за престој од 28.09.2023 до 22.10.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 28.02.2023 и платени 60% до 05.03.2023, за престој од 21.05.2023 до 27.09.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2023 до 31.03.2023 и платени 60% до 05.04.2023, за престој од 26.04.2023 до 22.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 4-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 1 ноќевање.

Откажување од 1-3 дена пред пријавувањето, се наплатуваат 2 ноќевања.

No show се наплатува 50%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 50%.


Локација

Цена

61.00 €

Детали

Сместен пред фантастична плажа на Халкидики, во Неа Потидеја, во расцутена градина со борови дрвја, на само 2 км од историскиот канал на Потидеја. Совршен избор за семеен одмор обезбедувајќи топло гостопримство и пријателска услуга од професионален и искусен персонал.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро