Kriopigi Hotel

Хотел со 4* на полуостровот Касандра

Грција
img
img
img
img

Соби

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
57.00 € 64.00 € 79.00 € 92.00 € 103.00 € 111.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
53.00 € 59.00 € 72.00 € 85.00 € 95.00 € 103.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
37.00 € 42.00 € 51.00 € 60.00 € 66.00 € 69.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
40.00 € 44.00 € 55.00 € 64.00 € 70.00 € 76.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
46.00 € 51.00 € 64.00 € 75.00 € 83.00 € 89.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
92.00 € 105.00 € 130.00 € 153.00 € 171.00 € 186.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
51.00 € 58.00 € 71.00 € 84.00 € 93.00 € 102.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
64.00 € 72.00 € 90.00 € 106.00 € 119.00 € 128.00 €

28.04 – 18.05 19.05 – 01.06 / 24.09 – 14.10 02 – 15.06 / 10 – 23.09 16 – 29.06 30.06 – 20.07 / 20.08 – 09.09 21.07 – 19.08
56.00 € 62.00 € 77.00 € 90.00 € 101.00 € 109.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За all inclusive, доплата за возрасен 18 еур, за дете (2-12 г.) доплата 9 еур.

*Трето лице плаќа 30% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 16.02.2023 до 15.03.2023 и платени 30% до 20.03.2023, за престој од 28.04.2023 до 14.10.2023.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 до 15.02.2023 и платени 30% до 20.02.2023, за престој од 28.04.2023 до 14.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 5-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 8-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.


Локација

Цена

37.00 €

Детали

Во близина на селото Криопиги, хотел со 4 ѕвезди. Изграден е во архитектонски стил, веднаш до шумата и нуди поглед на заливот Торонео и Ситонија. Гостите имаат на располагање лоби, ресторан, бар покрај базенот „Делфинс“. Надворешен базен за возрасни и деца (лежалки и чадори покрај базенот), кино на отворено, анимација, детски игралишта.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро