Assa Maris Hotel

На местото каде што полуостровот Ситонија се спојува со Атос Гора

Грција
img
img
img
img

Соби

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
166.00 € 218.00 € 150.00 €

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
57.00 € 81.00 € 105.00 €

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
132.00 € 180.00 € 228.00 €

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
150.00 € 198.00 € 147.00 €

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
189.00 € 223.00 € 286.00 €

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
212.00 € 251.00 € 316.00 €

10 – 31.05 / 01 – 16.10 01.06 – 07.07 / 06 – 30.09 08.07 – 05.09
246.00 € 280.00 € 332.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице доплаќа 25 еур од ден.

*Четврто лице доплаќа 25 еур од ден.

*Второ дете (2-12 г.) доплаќа 12.50 еур од ден.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 21.11.2022 до 28.02.2023 и платени 50% до 05.03.2023, за престој од 10.05.2023 до 16.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

57.00 €

Детали

Во средината на високите борови дрвја, на местото каде што полуостровот Ситонија се спојува со Атос Гора, ќе го најдете хотелот Аса Марис. Престојот во овој хотел е уникатно искуство за секој гостин. Се наоѓа веднаш на песочна плажа и е погоден за семејства со деца поради детската анимација. Хотелот има ресторан, 2 барови, базен, спортови на плажа и музика во живо. 

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро