Philoxenia Hotel

На почетната точка на полуостровот Ситонија

Грција
img

Соби

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
54.00 € 62.00 € 82.00 € 99.00 € 122.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
39.00 € 43.00 € 57.00 € 66.00 € 83.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
39.00 € 43.00 € 57.00 € 66.00 € 83.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
44.00 € 50.00 € 68.00 € 75.00 € 94.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
41.00 € 47.00 € 62.00 € 73.00 € 89.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
47.00 € 54.00 € 67.00 € 84.00 € 104.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
53.00 € 65.00 € 95.00 € 100.00 € 112.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
58.00 € 67.00 € 93.00 € 103.00 € 122.00 €

28.04 – 12.05 / 07 - 31.10 13 – 26.05 / 23.09 – 06.10 27.05 – 23.06 / 09 – 22.09 24.06 – 14.07 / 21.08 - 08.09 15.07 – 20.08
62.00 € 74.00 € 101.00 € 110.00 € 130.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице плаќа 50% од цената за возрасен.

*За ultra all inclusive, возрасен доплаќа 37 еур, а дете од (2-12 г.) доплаќа 18 еур.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 21.10.2022 до 28.02.2023 и платени 50% до 05.03.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.03.2022 до 31.03.2023 и платени 50% до 05.04.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

No show се наплатува 90%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 90%.

Локација

Цена

39.00 €

Детали

Сместено во борова шума на 300 метри од песочната плажа Псакудија на Халкидики. Има базен и бесплатен Wi-Fi во областа на базенот. Гостите исто така можат да уживаат во богат појадок, вклучена и медитеранска кујна која користи локални производи.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро