Villa George

Помеѓу боровата шума Касандра и кристалниот брег на Криопиги

Грција
img
img
img
img

Соби

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
86.00 € 107.00 € 119.00 € 156.00 €

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
80.00 € 96.50 € 108.00 € 140.00 €

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
75.00 € 91.00 € 107.50 € 123.50 €

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
75.00 € 91.00 € 107.50 € 123.50 €

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
69.50 € 76.00 € 102.00 € 113.00 €

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
64.00 € 69.50 € 80.00 € 91.00 €

25.05-18.06/11.09-30.09 19/.06-30.06/01.09-10.09 01.07-14.07/ 21.08-31.08 15.07-20.08
64.00 € 75.00 € 91.00 € 102.00 €

Опис

  • Бесплатни 2 лежалки и сонцобран на плажа.
  • Бесплатен сеф, фен, интернет, сала за вежбање, паркинг
  • Сите апартмани/ студија имаат опремена кујна, ТВ,телефон, фен
  • Сервис за чистење 3 пати неделно, менување на чаршафи и пешкири два пати неделно
  • Доплата за клима уред - 10 еур на ден
  • Туристичка такса се плаќа во апартманите 3 еур на ден
  • Престој минимум 7 ноќевања


Локација

Цена

64.00 €

Детали

Апартманите во Villa George се наоѓаат на Халкидики, Грција. Изградени помеѓу боровата шума Касандра и кристалниот брег на Криопиги. Идеална комбинација на релаксација и уживање.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро