Lagomandra Hotel & Spa

Блиску до морето со прекрасна плажа

Грција
img
img
img
img

Соби

28.04 – 20.05 / 01 – 26.10 21.05 – 11.06 / 16 – 30.09 12 – 25.06 / 07 – 15.09 26.06 – 06.09
47.00 € 63.00 € 89.00 € 111.00 €

28.04 – 20.05 / 01 – 26.10 21.05 – 11.06 / 16 – 30.09 12 – 25.06 / 07 – 15.09 26.06 – 06.09
49.00 € 67.00 € 92.00 € 116.00 €

28.04 – 20.05 / 01 – 26.10 21.05 – 11.06 / 16 – 30.09 12 – 25.06 / 07 – 15.09 26.06 – 06.09
44.00 € 60.00 € 85.00 € 106.00 €

28.04 – 20.05 / 01 – 26.10 21.05 – 11.06 / 16 – 30.09 12 – 25.06 / 07 – 15.09 26.06 – 06.09
55.00 € 73.00 € 110.00 € 136.00 €

28.04 – 20.05 / 01 – 26.10 21.05 – 11.06 / 16 – 30.09 12 – 25.06 / 07 – 15.09 26.06 – 06.09
52.00 € 69.00 € 105.00 € 131.00 €

28.04 – 20.05 / 01 – 26.10 21.05 – 11.06 / 16 – 30.09 12 – 25.06 / 07 – 15.09 26.06 – 06.09
59.00 € 79.00 € 121.00 € 147.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*За all inclusive, за возрасен доплата 32 еур, за дете (5-15 г.) доплата 20 еур.

*Трето и четврто лице плаќа по 30 еур на ден.

*Трето дете (2-15 г.) плаќа по 30 еур на ден.Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 26.10.2022 - 31.03.2023 и платени 25% од сумата до 05.04.2023, за престој од 28.04.2023 до 10.07.2023.


Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 26.10.2022 - 31.03.2023 и платени 25% од сумата до 05.04.2023, за престој од 25.08.2023 до 26.10.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 26.10.2022 - 31.03.2023 и платени 25% од сумата до 05.04.2023, за престој од 11.07.2023 до 24.08.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 15-21 дена пред пријавувањето, се наплатува 30% од вкупната сума.

Откажување од 08-14 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 80% од вкупната сума.

No show се наплатува 80%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

44.00 €

Детали

Хотел со 4*, лоциран на 6 км од Неос Мармарас, Ситонија, Халкидики. Нуди таверна на плажа и базен со приложена топла када, соби и апартмани и се наоѓа на 250 м од плажата Лагомандра.


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро