Xenios Dolphin Beach

На плажа во прекрасното живописно село Посиди Касандра

Грција
img
img
img
img

Соби

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
64.00 € 70.00 € 99.00 € 123.00 € 132.00 € 94.00 €

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
41.00 € 46.00 € 62.00 € 74.00 € 82.00 € 58.00 €

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
41.00 € 46.00 € 62.00 € 74.00 € 82.00 € 58.00 €

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
41.00 € 44.00 € 63.00 € 77.00 € 84.00 € 59.00 €

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
45.00 € 47.00 € 66.00 € 80.00 € 88.00 € 62.00 €

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
49.00 € 52.00 € 72.00 € 87.00 € 94.00 € 68.00 €

28.04 – 22.05 / 21.09 - 18.10 23.05 – 18.06 19.06 – 09.07 10 – 23.07 / 17 - 30.08 24.07 – 16.08 31.08 – 20.09
52.00 € 55.00 € 77.00 € 91.00 € 99.00 € 72.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Доплата за all inclusive за возрасен 18 еур, за дете (4-14 г.) доплата 11 еур.

*Трето и четврто лице плаќа 40% од цената за возрасен.

*Прво дете (4-14 г.) плаќа 10% од цената за возрасен.

*Второ и трето дете (4-14 г.) плаќа 25% од цената за возрасен.Early Booking Offer 15%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.01.2023 - 31.01.2023 и платени 50% од сумата до 05.02.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


Early Booking Offer 10%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.02.2023 - 28.02.2023 и платени 50% од сумата до 05.03.2023, за престој од 28.04.2023 до 31.10.2023.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 8-30 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 75% од вкупната сума.

No show се наплатува 75%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 75%.

Локација

Цена

41.00 €

Детали

Хотелот е сместен на зелениот полуостров Касандра, во Посиди. Со поглед на Олимп и покрај кристално чистите води на Егејското Море, тој овозможува безгрижен одмор на сонце и покрај море. Располага со бар, ресторан, таверна, отворен базен, библиотека и ТВ соба.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро