Hanioti Grand Victoria

Модерен хотел на првиот крак на Халкидики

Грција
img

Соби

28.04 – 31.05 / 01 – 15.10 01 – 15.06 16 – 30.06 / 16.09-30.09 01.07 – 25.08 26.08 – 15.09
64.50 € 68.00 € 93.00 € 134.00 € 98.00 €

28.04 – 31.05 / 01 – 15.10 01 – 15.06 16 – 30.06 / 16.09-30.09 01.07 – 25.08 26.08 – 15.09
39.50 € 49.00 € 55.50 € 72.50 € 59.00 €

Опис

*Цените се изразени во еур, за лице на база ноќевање со полупансион.

*Трето лице плаќа 70% од цената за возрасен.

*Второ дете (2-12 г.) плаќа 20% од цената за возрасен.

*Трето дете (2-12 г.) плаќа 30% од цената за возрасен.


Early Booking Offer 20%

За сите типови на соби за резервации направени во период од 01.04.2024 - 30.04.2024 и платени 50% од сумата до 05.05.2024, за престој од 28.04.2024 до 15.10.2024.
Забелешка:

HB е категоризирана како HB+ и вклучува безалкохолни пијалоци и вода за време на појадок и вечера.


ОТКАЖУВАЊА:

Откажување од 1-7 дена пред пријавувањето, се наплатува 50% од вкупната сума.

No show се наплатува 100%.

Предвремено поаѓање (Early departure) се наплатува 100%.

Локација

Цена

39.50 €

Детали

Модерен хотел, се наоѓа во Ханиоти на првиот крак на Халкидики. Местото е неверојатно со прекрасни, песочни плажи погодни за капење и многу зеленило, цвеќиња и борови дрвја. Собите се големи и светли за максимална удобност на семејствата. Имате можност да уживајте во вашето кафе во свежината на зелената градина и базенот.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро