ХОТЕЛ ТОЛО

на морскиот брег во центарот на Толо

Грција
img
img
img
img
img
img
img
img

Соби

01/04 – 30/06 01/07-10/08 21.08–31.08 11/08-20/08 01/09-31/10
62.00 € 67.00 € 67.00 € 73.00 € 62.00 €

01/04 – 30/06 01/07-10/08 21.08–31.08 11/08-20/08 01/09-31/10
36.00 € 41.00 € 41.00 € 45.00 € 36.00 €

01/04 – 30/06 01/07-10/08 21.08–31.08 11/08-20/08 01/09-31/10
32.00 € 37.00 € 37.00 € 32.00 € 41.00 €

Опис

Доплата за вечера - 14 еур за лице на ден.

Деца: 0-6 г. - бесплатно; 6-14 г. - 50%

Цените важат за престој минимум 7 ноќи

Локација

Толо, Грција

Цена

32.00 €

Детали

Собите во хотелот се комфорни со сопствена бања, клима уред, телефонска линија, ТВ со сателитска програма и повеќето соби имаат прекрасен поглед кон морето и околните острови. Појадокот е на база шведска маса и за вечера САЛАД БАР- шведска маса

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро