Хотел Толон Холидејс

Нов хотел во ланецот на Скалидис хотели

Грција
img
img
img
img
img
img

Соби

01/04 – 30/06 01/07-10/08 21.08–31.08 11/08-20/08 01/09-31/10
70.00 € 76.00 € 76.00 € 82.00 € 70.00 €

01/04 – 30/06 01/07-10/08 21.08–31.08 11/08-20/08 01/09-31/10
40.00 € 45.00 € 45.00 € 49.00 € 40.00 €

01/04 – 30/06 01/07-10/08 21.08–31.08 11/08-20/08 01/09-31/10
36.00 € 40.00 € 40.00 € 45.00 € 36.00 €

Опис

Доплата за вечера  - 17€ за лице

дете 0-5 г - бесплатно, 5-12г. - 50%

Цените важат за минимум 7 ноќи престој

Локација

Толо, Грција

Цена

36.00 €

Детали

ги нуди познатите услуги во нова луксузна атмосфера, комфорно лоби, интернет агол, оригинално дизајниран базен со бар. Сите 36 соби се опремени со вкусно избран мебел, ТВ, air condition, фрижидер, мини бар и комплетно опремена бања Видикот кој го има од балконите кон песочната плажа, околните островчиња со малите црквички, базенот и прекрасната градина, ја комплетираат романтичната атмосфера.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро