Hotel River Side

Хотел со 4 ѕвезди, лоциран на 1.5км од ски-стазите

Банско
img

Соби

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
54.00 € 62.00 € 77.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
71.00 € 81.00 € 101.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
76.00 € 86.00 € 106.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
95.00 € 115.00 € 135.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
100.00 € 120.00 € 145.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
122.00 € 142.00 € 172.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
76.00 € 87.00 € 107.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
72.00 € 82.00 € 102.00 €

01.12 - 22.12.2022 05.03 - 31.03.2023 НП 23.12 - 28.12.2022 03.01 - 04.03.2023 НП 29.21.2022 - 02.01.2023 НП
15.00 € 20.00 € 25.00 €

Опис

Во цената е вклучено:

1 ноќевање со појадок за лице

Бесплатно користење на внатрешен базен, зона за релаксација, арома сауна, солена сауна, парна бања,

Wi-Fi, паркинг

Детски клуб

Превоз до првата станица на гондола ски лифтот, распоред на рецепција


Mинимум престој:

Mинимум престој 3 ноќевања за период 23.12.2022 - 02.01.2023


Mаксимум сместување:

Двокреветна соба Silver - 2 возрасни

Двокреветна соба Silver - 2 возрасни + 1 дете до 2.99 г

Еднокреветна соба Silver и Gold - 1 лице

Platinum Семејна соба - 2 возрасни + 2 деца до 11.99 г. или 3 возрасни

Premium Maisonette - 2 возрасни


Доплати:

Вечера - 8 еур за возрасен и 4 еур за дете 6 - 11.99 г.

Новогодишна вечера / не е задолжителна / - 85 еур за возрасен и 45 еур за дете 6 - 11.99 г.


Попусти:

Дете до 5.99 г. во gold соба - бесплатно

Дете 6 - 11.99 г. со 1 возрасен - 30% попуст


ОТКАЖУВАЊА:

Не се наплаќа за откажувања до 30 дена пред пристигање за период:

29.21.2022 - 02.01.2023

По овој период се наплаќа 100% 


Не се наплаќа за откажување до 20 дена пред пристигање за период:

23.12.2022 - 28.12.2022 и 03.01.2023 - 04.03.2023

По овој период се наплаќа 2 ноќевања


Не се наплаќа за откажувања 15 дена пред пристигање за период:

01.12.2022 - 22.12.2022 и 05.03.2023 - 31.03.2023

По овој период се наплаќа 2 ноќевања


No show 100 % се наплаќа

Локација

Цена

54.00 €

Детали

Се наоѓа под падините на планината Пирин, со брз пристап и до скијачките патеки и до центарот на градот. Главната станица на Гондола е само 20 минути пешачење. Луксузен хотел кој ги задоволува сите ваши потреби и познат по својот внимателен персонал заедно со брилијантната кујна. Располага со голем спа центар и има 80 различни типови на соби, направени за ваша најголема удобност, погодни за долг престој, викенд одмор или службено патување.

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро