VDL BOVA FUTURA

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

Информации

Тип на возило Tуристички автобус
Број на седишта 43+2
Детали

Високо туристички автобус кој ги исполнува сите Европски стандарди “BOVA FUTURA” опремена со удобни седишта за далечни патувања со извлекување, прилагодување на седиштетео во три позиции, потпирачи за нозе, табла/простор за поставување на чаша, собирлива маса, регулирање на клима, светло за читање, простор за весници, кујна со високи стандарди: кафе мат, фрижидер, простор за гардероба, ТВ, ДВД, WI-FI, ЦД ШАРЖЕР, Тоалет…

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро