ЛЕСНОВСКИ Манастир

ПОСЕТА НА ЛЕСНОВСКИ МАНАСТИР

Македонија
Времетраење

0 денови

Тип на тура

Групно патување

Група

35 особи

img
img
img
img

Опис

Во цената е вклучено:

  • Превоз на дадената релација со високотуристички автобус
  • Организација и водство на патувањето

 

Во цената не е вклучено:

  • Лични трошоци

 

Напомена:

За реализација на ова патување потребен е минимум од 35 патници.

Редоследот на седењето во автобусот се прави според датумот на резервацијата.

За резервација на патувањето потребна е аконтација од 30%, целосна уплата најдоцна 10 дена пред поаѓање.

Агенцијата го задржува правото за откажување на патувањето најмногу 3 дена пред поаѓање.

Агенда


Детали

Датум на поаѓање

28 January, 2024

Датум на враќање

28 January, 2024

Информации

Почитувани, Т.А. Арботравел по барање на нашите патници-верници продолжува со посета на цркви и манастири во Македонија! На 28/01/2024 год.

посета на Лесновскиот Манастир денот на чествување на Преподобен Гаврил Лесновски.

Цена на патувањето: 600 ден

Во цената е вклучено:

- Превоз со автобус

- Придружник од Арботравел

За реализација на ова патување потребно е минимум 35 патника.

Патувањето ќе се реализира на 28/01/2024год.

☎️ Контакт тел: 02/3109-518 и 070/570-844

Цена

10.00 € / по особа

icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро