Превоз Полска

img

Информации

Тип на возило Адамис Турс Скопје – Варшава
Број на седишта 40

ВАРШАВА – СКОПЈЕ

(ПРЕКУ СЛОВАЧКА ,УНГАРИЈА И СРБИЈА)СКОПЈЕ – ВАРШАВА

(ПРЕКУ СРБИЈА , УНГАРИЈА И СЛОВАЧКА)Детали


icon

Добијте ги последните новости и понуди

Претплатете се на нашиот билтен

Побарај понуда

Одбери особи

Возрасни

12+

1
Деца

2 - 12 години

0
Бебиња

Под 2 години

0

Ви благодариме на барањето за понуда од нас

Нашиот тим го доби вашето барање, ќе ве контактираме наскоро